فقیرترین رئیس‌جمهور جهان/ عکس

فقیرترین رئیس‌جمهور جهان/ عکس...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ مردم

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #اروگوئه، #بازنشستگی، #خوزه_موخیکا، #دارایی، #سرگرمی، #فولکس_واگن، #مجلس، #پیشین


جامعه > سرگرمی - رکنا نوشت: رسانه‌های خبری گزارش دادند که « خوزه موخیکا » ، رئیس جمهوری پیشین اروگوئه دریافت حقوق بازنشستگی را نپذیرفته و در این باره تاکید کرده که نمی‌خواهد برای دوره فعالیت خود به عنوان عضو مجلس سنای کشورش ، چنین حقوق را دریافت کند.
موخیکای ۸۳ ساله که قرار بود دوره عضویت وی در مجلس سنای اروگوئه در سال ۲۰۲۰ میلادی به پایان برسد ، سه سال پس از تصدی این پست به دلیل آن چه « خستگی » خواند ، از سمت خود استعفا داد. رئیس جمهوری پیشین اروگوئه در سخنرانی اعلام استعفای خود در این باره اظهار داشت: از هر همکاری که شاید شخصا در اوج بحث و جدل باعث ناراحتی وی شده باشم ، عذرخواهی می‌کنم. این در حالی است که موخیکا پیشتر نیز بیشتر حقوق خود به عنوان رئیس جمهوری اروگوئه را به جمعیت‌های خیریه اهدا کرده و پس از تصدی این پست طی سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۵ میلادی نیز همه دارایی وی تنها یک خودروی « فولکس واگن بیتل » مدل سال ۱۹۸۷ می‌باشد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۵/۱۸ اخبار
انتقال پایتخت متوقف شد/ تهران تا ابد پایتخت ایران می ماند جامعه > شهری - مهر نوشت: نائب رئیس کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید ب...ادامه مطلب»

بلوای احداث کارخانه قند کهریزک! ...
donya-e-eqtesad.com 28/05/1894 تاریخ
نگاهی به «پیشینه» صنعت قند و شکر بلوای احداث کارخانه قند کهریزک! حسن فرازمند: در شماره پیشین گزارش مربوط به چگونگی آغاز به کار کارخانه‌های قند در ایر...ادامه مطلب»

پایگاه اطلاع رسانی دولت - متن کامل سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غی...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۵/۰۵ اقتصاد
دولت تدبیر و امید با قدردانی از مشارکت، ارایه دیدگاهها و نظرات صاحبنظران درباره گزارش یادشده، بار دیگر از همه نخبگان، اندیشمندان، انجمن ها و نهادهای ت...ادامه مطلب»

تهران‌فروشی در منگنه ...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۲/۳۰ اقتصاد
«دبیر» از مهار درآمدهای سهل‌الوصول در شهرداری می‌گوید تهران‌فروشی در منگنه «فروش‌تراکم» و «تغییرکاربری» خط‌قرمز شورای‌شهر تهران شد گروه مسکن- بهشاد ب...ادامه مطلب»


EOF