کشف گوشت سگ در یکی از قصابی‌های مشهد

کشف گوشت سگ در یکی از قصابی‌های مشهد ...
khabaronline.ir ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ تغذبه

کلیدواژه ها:#Khabaronline.ir، #تومان، #قدس، #مشهد، #پیکان، #کشف

کشف گوشت سگ در یک قصابی غیرمجاز در مشهد خبرساز شد.
روزنامه قدس به نقل از کارشناس اتحادیه گوشت دامی درباره این اتفاق نوشت:
حدود یک هفته ای بود فعالیت واحد متخلف را که هیچ پروانه کسبی هم ندارد زیر نظر گرفته بودیم. فروشنده هم که سر در مغازه بنری با عنوان « ران سر دست تعاونی 36 هزار تومان » نصب کرده بود برای تحویل گوشت ها ، از قبل ثبت نام می کرد.
دو سه روز هیچ گوشتی در محل تخلیه نشد تا اینکه صبح سه شنبه دوباره با عنوان خریدار به محل مراجعه کردیم که فروشنده عنوان کرد ساعت 10گوشت می رسد. لحظاتی بعد پسر فروشنده که سوار بر یک وانت پیکان بود به محل آمد و گوشت ها را که داخل چند کیسه قرار داشت از وانت تخلیه و به داخل مغازه منتقل کرد.
به محض رؤیت ماجرا وارد عمل شدیم ، اما پسر فروشنده با چاقویی که در دست داشت به سمت ما حمله ور شد ، وقتی دید تعداد کارشناسان حاضر در محل زیاد است از محل متواری و در همان حال که از مغازه دور میشد با کنترلی که در دست داشت ، کرکره برقی مغازه را فعال کرد تا در مغازه بسته و مانع کشف گوشت ها شود که با این اقدام پدرش در محل گرفتار شد.
کمی بعد هم پدر متهم مجبور شد کرکره را بالا ببرد که پس از ورود کارشناسان به محل چهار لاشه گوشت کشف شد که بررسیها مشخص کرد آنها متعلق به گوسفند نیست و برخی از آنها مشکوک به لاشه سگ می باشد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
گزارشی از زندگی تهی دستان در حاشیه تهران/ کار برای ساعتی هزار تومان دس...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۴/۲۱ اقتصاد
گزارشی از زندگی تهی دستان در حاشیه تهران/ کار برای ساعتی هزار تومان دستمزد اقتصاد > اقتصاد سیاسی - بی پولی،بیکاری،اعتیاد، مهاجران پاکستانی و افغانی و ...ادامه مطلب»

این‌بار بچه‌های کپل و دوستانش در سینمای ایران رکورد زدند / فروش 75 میل...
khabaronline.ir ۱۳۹۳/۰۶/۰۶ سرگرمی
این‌بار بچه‌های کپل و دوستانش در سینمای ایران رکورد زدند / فروش 75 میلیونی «شهر موش‌ها2» در یک روز فرهنگ > سینما - موش‌هایی که اوایل دهه شصت ابتدا به ...ادامه مطلب»

سگ‌کشی؛ شغلی با درآمد چند صد میلیون تومانی و بودجه میلیاردی! - سایت خب...
tabnak.ir ۱۳۹۳/۰۴/۰۳ طبیعت
از البرز تا چهاردانگه و تبریز، تفنگ‌ها برای پول جان می‌گیرند؛ سگ‌کشی؛ شغلی با درآمد چند صد میلیون تومانی و بودجه میلیاردی! در حالی که تلاش داشتیم مانع...ادامه مطلب»

محبوبترین خودروها برای دزدان...
khabaronline.ir ۱۳۹۲/۰۵/۰۴ اخبار
جامعه > پلیس - ایسنا نوشت: 2074 دستگاه خودروی سواری سرقت شده از چهارم تا 28 تیرماه امسال در تهران بزرگ کشف شد. در میان 2074 خودروی مسروقه مکشوفه، در...ادامه مطلب»

بچه فروشی در دروازه غار، حتی به قیمت مصرف سه روز مواد مخدر...
khabaronline.ir ۱۳۹۲/۱۱/۳۰ فرهنگ
بچه فروشی در دروازه غار، حتی به قیمت مصرف سه روز مواد مخدر جامعه > آسیب‌ها - روزنامه اعتماد در گزارشی نوشت: راحله سیزده سالش است، مادر مواد فروشش در ...ادامه مطلب»


EOF