یک ایرانی در میان برندگان جوایز گرمی ۲۰۱۹

یک ایرانی در میان برندگان جوایز گرمی ۲۰۱۹ ...
isna.ir ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ سرگرمی

کلیدواژه ها:#Isna.ir، #آریانا، #ایرانی، #ایسنا، #تصویری، #جوایز_گرمی، #سنتور، #قالب، #پلنگ، #کیهان، #گاردین

برندگان جوایز شصت و یکمین مراسم گرمی که مهمترین رویداد موسیقی جهان محسوب می‌شود ، شب گذشته اعلام شدند. نام یک ایرانی در میان برندگان گرمی دیده می‌شود و « کیسی ماسگریوز » و « چیلیدیش گامبینو » نیز برندگان بزرگ این دوره از جوایز گرمی بودند.
به گزارش ایسنا به نقل از گاردین ، در بخش موسیقی نیو ایج ، گروه « افیون ماه » برنده شد. « حمید سعیدی » نوازنده سنتور این گروه است. این دومین بار است که یک ایرانی موفق به کسب جایزه گرمی شده است. پیش از این « کیهان کلهر » این جایزه را در قالب گروهی کسب کرده بود.
ه مچنین « کیسی ماسگریوز » توانست جایزه بهترین آلبوم سال را برای « ساعت طلایی » و بهترین اجرای تک نفره کانتری ، بهترین آلبوم موسیقی کانتری و بهترین ترانه کانتری را کسب کند.
در بخش جایزه بهترین ترانه سال و بهترین رکورد سال و بهترین موزیک ویدئو ، « چلیدیش گامبینو » برای ترانه « اینجا آمریکاست » به عنوان برنده اعلام شد.
جایزه بهترین آلبوم پاپ ووکال نیز به « آریانا گرنده » رسید. همچنین « لودویگ گروسون » به عنوان برنده بهترین ترانه رسانه تصویری برای فیلم « پلنگ سیاه » انتخاب شد.
--- ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
واکنش کیهان به اسکار «فروشنده»!!! ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۲/۱۱ سیاست
«اما برگ نهایی را دونالد ترامپ، رئیس جمهوری تازه به تخت نشسته آمریکا برای»فروشنده» رو نمود وقتی با قانون جدید مهاجرتی (که اساسا اجرایی هم نشد!) صحنه ر...ادامه مطلب»

کاوش در مهمترین مرکزِ داده‌های دوره گذار؛ پژوهش‌های مشترک ایران و آلم...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ اخبار
برنامه پژوهش‌های دوران سنگ ایران و توبینگن در قالب چهارمین فصل کاوش در «غار بوف» در شهرستان رستم استان فارس؛ به منظور دست‌یابی به تصویری روشن از ساختا...ادامه مطلب»

اجرای برنامه ملی حفاظت پلنگ ازسال 95/ تلف شدن 166پلنگ در 8 سال گذشته ا...
isna.ir ۱۳۹۴/۰۹/۰۷ طبیعت
تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر حفاظت و مدیریت شکار و صید سازمان حفاظت محیط زیست گفت: کار تدوین برنامه ملی عملیاتی حفاظت از پلنگ به پایان رسیده و از ابتدای...ادامه مطلب»

دایره مینا پس از 4 سال بر پرده سینما ...
1host2u.com ۱۳۵۷/۰۱/۲۳ تاریخ
دایره مینا در ۱۳۵۳ ساخته شد اما پروانه نمایش نگرفت. تا آن که سرانجام در ۱۳۵۶ پروانهٔ نمایش گرفت و خیلی زود در جشنوارهٔ پاریس (پاییز ۱۳۵۶) به نمایش درآ...ادامه مطلب»

نعمت‌زاده عنوان کرد قرارداد خرید کشتی مربوط به گذشته است/ لزوم تسریع ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۹/۲۶ اقتصاد
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه فضای بین المللی در بحث صنعت رو به بهبود است، گفت: امیدواریم بتوانیم ارتباط بهتری را با جهان داشته باشیم چراکه اگ...ادامه مطلب»


EOF