شاهکار جدید بی ام و: موتور ۶۰۰ اسب بخار پاور M

شاهکار جدید بی ام و: موتور ۶۰۰ اسب بخار پاور M...
1host2u.ir ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ خودرو

کلیدواژه ها:#1host2u.ir، #آلمان، #آلمانی، #خدمات_پس_از_فروش، #خودرو، #خودروسازی، #دیوانه، #مرسدس، #مرسدس_آام‌گ، #مونیخ

تازه‌های تکنولوژی؛رونمایی از شاهکار جدید بی‌ام‌و
بی ام و یک شاهکار جدید معرفی کرد: موتور ۶۰۰ اسب بخار پاور M

بخش ام پاور شرکت بی ام و که متخصص ساخت خودروهای تقویت شده این شرکت آلمانی است یک موتور جدید معرفی کرده که با توجه به حجم اش قدرت فوق العادهای تولید میکند. یک موتور دو لیتری هم اکنون می تواند حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ اسب بخار قدرت داشته باشد اما موتور جدید تقویت شده بی ام و می‌تواند تا ۶۰۰ اسب بخار قدرت تولید کند.

این قدرت میتواند برای عاشقان سرعت دیوانه کننده باشد. مهندسان بی ام و در ساخت قطعات این موتور از آلیاژهای خاص استفاده کرده اند . برای تولید چنین قدرتی فشار داخل سیلندرها چندین برابر موتورهای معمولی افزایش یافته است. این فشار بالا میتواند قطعات موتورهای عادی را به سرعت خراب کند. اما مهندسان بی ام و از موادی استفاده کرده اند که این فشاربالا را در موتور تحمل میکند.

ب‌ام‌و ام ، (به آلمانی: BMW M GmbH) شرکت خودروسازی آلمانی است ، که در زمینه تیونینگ خودرو و ارائه خدمات پس از فروش مختص محصولات شرکت‌ ب‌ام‌و فعالیت می‌نماید.

شرکت ب‌ام‌و ام در سال ۱۹۷۲ توسط شرکت ب‌ام‌و راه‌اندازی شد ، که بعنوان رقیبی برای خودروهای مرسدس آام‌گ باشد.

دفتر مرکزی و کارخانه اصلی شرکت ب‌ام‌و ام در شهر مونیخ ، آلمان قرار دارد.
--- ---...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

گشایش‌های تجارت خارجی ایران یک ماه و نیم پس از اجرای برجام آغاز بهار ت...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ واردات-صادرات
یک ماه و نیم از آغاز اجرایی شدن برجام و فرو ریختن دیوار تحریم‌ها علیه ایران می‌گذرد، در این مدت بسیاری از کشورها از گسترش روابط اقتصادی خود با ایران ا...ادامه مطلب»

ایران مرکز فعالیتهای صنعتی ، معدنی و تجاری است / آغاز همکاری های صنعت...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ اخبار
وزیر صنعت ، معدن و تجارت در نشست مشترک با وزیر اقتصاد ،‌رسانه انرژی و فناوری ایالت باواریای آلمان و معاون نخست وزیر این ایالت و هیات همراه گفت : کشور...ادامه مطلب»

خودروی فوق العاده تمام‌الکتریکی مرسدس بنز ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ خودرو
کارخانهٔ کنونی مرسدس بنز در شهر برمن آلمان، به‌زودی محلی برای تولید خودروهای تمام الکتریکی مرسدس خواهد شد. خودروهای تمام الکتریکی مرسدس بنز در راه اس...ادامه مطلب»

مرسدس بنز در راه ایران؟...
shafaf.ir ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ خودرو
غول های خودرو سازی باز می گردند مرسدس بنز در راه ایران؟ بازار خودرو در کشور این روزها حال و روز خوشی ندارد و فروشندگان و تولیدی کننده گان و خریداران ه...ادامه مطلب»


EOF