ترامپ: اگر ایران می خواهد بجنگد، آن زمان، پایان رسمی ایران خواهد بود؛ هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید / وندی شرمن خطاب به ترامپ: فکر می کنی رویکرد تو در قبال کره شمالی روی ایران جواب می دهد؟ جواب نخ

ترامپ: اگر ایران می خواهد بجنگد، آن زمان، پایان رسمی ایران خواهد بود؛ هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید / وندی شرمن خطاب به ترامپ: فکر می کنی رویکرد تو در قبال کره شمالی روی ایران جواب می دهد؟ جواب نخ...
entekhab.ir ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ سیاست

کلیدواژه ها:#Entekhab.ir، #الجزیره، #اوباما، #ایران، #برجام، #ترامپ، #روسیه، #سفیر، #فرمانده_کل، #وندی_شرمن، #کره، #کره_شمالی، #کریس_مورفی

رئیس جمهور آمریکا در توییتی بار دیگر ایران را تهدید کرد.
به گزارش سرویس بین الملل « انتخاب » ؛ ترامپ در توییت خود که لحظاتی پیش منتشر شد ، گفت: اگر ایران می خواهد بجنگد ، آن زمان ، پایان رسمی ایران خواهد بود.
وی افزود: هرگز دوباره آمریکا را تهدید نکنید.
وندی شرمن مقام ارشد وزارت خارجه در دوره اوباما و مذاکره کننده هسته ای امریکا در مذاکرات برجام ، نیز ضمن انتقاد از تهدید ترامپ ، خطاب به او ، گفت: شاید فکر می کنی ، رویکرد « اتش و خشم » در مقابل کره شمالی ، روی ایران جواب می دهد تا با تو دیدار کنند. جواب نخواهد داد؛ البته قمار کره شمالی هم خیلی خوب از آب درنیامد ، درآمد؟
از سوی دیگر ، کریس مورفی سناتور آمریکایی در واکنش به توییت ترامپ ، نوشت: اگر بچه ی چهارم دبستانی من ، فرمانده کل قوا بود ، همین {توییت} را می نوشت.
همچنین ، مایکل مک فال ، سفیر سابق امریکا در روسیه ، توییت کرد: ایران « رسما » هزاران سال است که وجود داشته و قطعا از دوره ی ریاست جمهوری ترامپ نیز جان سالم به در می برد.
جیمز بیز دبیر دیپلماسی الجزیره نیز نوشت: این نوع مزخرفات متعلق به دبستان است ، نه کاخ سفید.
---دوتالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توییتی بار دیگر ایران را تهدید کرد ، تهدیدی که با واکنش های منفی بسیاری روبرو شد. ---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

آمانو: برجام دستاوردی آشکار است/ ایران در معرض شدیدترین نظام‌ راستی‌آز...
farsnews.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۴ سیاست
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بار دیگر تأیید کرد ایران به تعهداتش در برجام پایبند بوده است. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یوکیا آمانو، م...ادامه مطلب»

در گفت و گو با شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان ترامپ غیرقابل پیش‌بینی است/ بر...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ اخبار
حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تصریح کرد: تنها نتیجه خروج از برجام بی‌اعتباری است. به گزارش ایسنا، گفت‌وگوی کریستین امانپور مجری شبکه سی‌ان‌ان آمریک...ادامه مطلب»

چرا توافق ترامپ و کیم برای جهان خطرناک است؟ ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ سیاست
بوسیله Saeid Jafari به روز شده در: ۱۸/۰۵/۲۰۱۸ در حالی که دونالد ترامپ در آستانه حصول به یک دست‌آورد بزرگ است، همه از چنین اتفاقی استقبال نمی‌کنند. مو...ادامه مطلب»


EOF