رقابت خودروسازان خارجی برای تولید محصول مشترک با ایران

رقابت خودروسازان خارجی برای تولید محصول مشترک با ایران...
rasekhoon.net ۱۳۹۲/۰۴/۲۴ اخبار

کلیدواژه ها:#ایران، #ایران_خودرو، #جهانی، #خدمات_پس_از_فروش، #خودرو، #خودروسازی، #راسخون، #رشد_اقتصادی، #مهر

به گزارش راسخون به نقل از مهر ، میرجواد سلیمانی با بیان این مطلب گفت: ایران خودرو با اشراف بر تحولات صنعت و فناوری به عنوان یکی از جنبه های رشد اقتصادی ، خرید و انتقال فناوری را با هدف تضمین کیفیت محصولات محقق کرده است. وی ادامه داد: ایران خودرو برای حضور موثر در عرصه جهانی با شرکای تجاری توسعه یافته همکاری می کند.

قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو داشتن مدیریت علمی و نوین برای حضور در بازارهای جهانی را یک ضرورت خواند و گفت: نمی توان در صنعت و اقتصاد جهانی فکر کرد ولی منطقه ای یا داخلی عمل کرد.

وی ، لازمه رقابت پذیر شدن صنعت خودرو را کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، تنوع تولید و خدمات پس از فروش برتر و گسترده عنوان کرد و اظهارداشت: بیش از 60 درصد تولید خودرو خارج از شرکت های مادر و در مجموعه های وابسته صورت می گیرد و خودروسازان باید نسبت به افزایش این میزان و واگذاری امور پیش مونتاژ به شرکت های پیمان‌کار اقدام کنند. قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو گفت: شرکتهای بزرگ خودروسازی دنیا برای تولید محصول مشترک‌‌ با این شرکت با هم رقابت می کنند....

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

خدمات پس از فروش قوی لازمه صادرات خودروی داخلی است ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ خودرو
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران گفت: خدمات پس از فروش را قطعاً در مشارکت‌ها و غیرمشارکت‌ها دنبال می‌کنیم و اگر بخوا...ادامه مطلب»

ناگفته های رفت و بازگشت پژو به ایران ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ اخبار
قائم مقام پژو: ایرانی ها جدید ترین تلفن همراه را دارنداما خودروهاشان متعلق به 20 سال پیش است/ شرکای ایرانی نمی خواهند خودروی جدید وارد شود/ مقصر خروج ...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

گشایش‌های تجارت خارجی ایران یک ماه و نیم پس از اجرای برجام آغاز بهار ت...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ واردات-صادرات
یک ماه و نیم از آغاز اجرایی شدن برجام و فرو ریختن دیوار تحریم‌ها علیه ایران می‌گذرد، در این مدت بسیاری از کشورها از گسترش روابط اقتصادی خود با ایران ا...ادامه مطلب»


EOF