رقابت خودروسازان خارجی برای تولید محصول مشترک با ایران

رقابت خودروسازان خارجی برای تولید محصول مشترک با ایران...
rasekhoon.net ۱۳۹۲/۰۴/۲۴ اخبار

کلیدواژه ها:#ایران، #ایران_خودرو، #جهانی، #خدمات_پس_از_فروش، #خودرو، #خودروسازی، #راسخون، #رشد_اقتصادی، #مهر

به گزارش راسخون به نقل از مهر ، میرجواد سلیمانی با بیان این مطلب گفت: ایران خودرو با اشراف بر تحولات صنعت و فناوری به عنوان یکی از جنبه های رشد اقتصادی ، خرید و انتقال فناوری را با هدف تضمین کیفیت محصولات محقق کرده است. وی ادامه داد: ایران خودرو برای حضور موثر در عرصه جهانی با شرکای تجاری توسعه یافته همکاری می کند.

قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو داشتن مدیریت علمی و نوین برای حضور در بازارهای جهانی را یک ضرورت خواند و گفت: نمی توان در صنعت و اقتصاد جهانی فکر کرد ولی منطقه ای یا داخلی عمل کرد.

وی ، لازمه رقابت پذیر شدن صنعت خودرو را کیفیت بالا ، قیمت مناسب ، تنوع تولید و خدمات پس از فروش برتر و گسترده عنوان کرد و اظهارداشت: بیش از 60 درصد تولید خودرو خارج از شرکت های مادر و در مجموعه های وابسته صورت می گیرد و خودروسازان باید نسبت به افزایش این میزان و واگذاری امور پیش مونتاژ به شرکت های پیمان‌کار اقدام کنند. قائم مقام مدیرعامل ایران خودرو گفت: شرکتهای بزرگ خودروسازی دنیا برای تولید محصول مشترک‌‌ با این شرکت با هم رقابت می کنند....

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

گشایش‌های تجارت خارجی ایران یک ماه و نیم پس از اجرای برجام آغاز بهار ت...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ واردات-صادرات
یک ماه و نیم از آغاز اجرایی شدن برجام و فرو ریختن دیوار تحریم‌ها علیه ایران می‌گذرد، در این مدت بسیاری از کشورها از گسترش روابط اقتصادی خود با ایران ا...ادامه مطلب»

سعودی هاو تلاش برای احیای آبروی از‌دست رفته ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۹/۰۲ سیاست
این روزها سیاستمداران ریاض دست به ابتکار عمل و اقدامات جدیدی می‌زنند که هدف اصلی آن را باید احیای هژمونی منطقه‌ای این کشور عنوان کرد. این تحرکات در س...ادامه مطلب»

خدمات پس از فروش قوی لازمه صادرات خودروی داخلی است ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ خودرو
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران گفت: خدمات پس از فروش را قطعاً در مشارکت‌ها و غیرمشارکت‌ها دنبال می‌کنیم و اگر بخوا...ادامه مطلب»

ناگفته های رفت و بازگشت پژو به ایران ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ اخبار
قائم مقام پژو: ایرانی ها جدید ترین تلفن همراه را دارنداما خودروهاشان متعلق به 20 سال پیش است/ شرکای ایرانی نمی خواهند خودروی جدید وارد شود/ مقصر خروج ...ادامه مطلب»


EOF