تدبیر - ویراژ مرسدس بنزهای هندی در خیابان های ایران

تدبیر - ویراژ مرسدس بنزهای هندی در خیابان های ایران...
tadbirkhabar.com ۱۳۹۳/۰۳/۲۰ خودرو

کلیدواژه ها:#Tadbirkhabar.com، #آلمان، #ایران، #بازار، #بنز، #تایوان، #خودرو، #خودروسازی، #مرسدس، #مرسدس_بنز، #ویتنام، #چین، #کره، #کره_جنوبی


رشد 20 درصدی فروش مرسدس هندی به ایران ، چین و ویتنام
ویراژ مرسدس بنزهای هندی در خیابان های ایران

گروه اقتصادی تدبیر: شرکت مرسدس بنز هندوستان با رشد قابل توجه فروش خودرو به کشورهای آسیایی مواجه بوده است.

مرسدس بنز هندوستان در ماه مه سال جاری میلادی 134هزار و 31 خودرو را فروخته است این میزان فروش برابر با رشدی 10.4 درصدی در فروش سالانه است. میانگین رشد این شرکت 28.3 درصد بوده است و اکثر فروش خودروهای آن شرکت به کشورهای ایران ، چین و ویتنام بوده است.به گزارش "تدبیر" ، سایت "راش لین" با اشاره به افزایش فروش مرسدس بنز در کشورهای آسیایی می نویسد:"در بازار آسیایی میزان فروش خودروهای مرسدس بنز در کشور چین در ماه مه گذشته رشدی 30.1 درصدی داشته است. هم چنین در کره جنوبی این میزان 49 درصد و در تایوان 21.8 درصد بوده است. سایت "راش لین" با اشاره به افزایش فروش خودروهای مرسد بنز ساخت هندوستان به کشورهای آسیایی می نویسد:"مرسدس بنز هندوستان در ماه گذشته میلادی مجموعا 1756 خودروی مرسد را به فروش رسانده است."


این سایت در ادامه اشاره می کند که ایران ، چین و ویتنام از جمله کشورهایی هستند که تعدادی از کارکنان شرکت مرسدس بنز برای آموزش به این کشورها اعزام شده اند.


کارخانه تولید مرسدس بنز هندوستان از سال 1994 میلادی مشغول به تولید خودرو می باشد و مالکیت کل آن در اختیار شرکت خودروسازی "دایملر" آلمان می باشد.به گزارش تدبیر ، مرکز اصلی شرکت مرسدس بنز هندوستان در "ماهاراشترا" قرار دارد. این شرکت تاکنون رشدی تصاعدی داشته و از دهه 90 میلادی تاکنون حتی یک روز نیز با کاهش تولید مواجه نبوده است. در زمان آغاز به کار این شرکت تعداد کارکنان آن 120 نفر بودند و پس از آن تعدادی به این کارکنان افزوده شدند.

---رشد 20 درصدی فروش مرسدس هندی به ایران ، چین و ویتنام---
...

ادامه در منبع لینک »

موارد مشابه بر اساس تراکم کلیدواژه
پرفروش‌ترین برندهای بازار ژاپن در نیمه اول سال 2016 ...
car.ir ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ خودرو
امروزه ژاپن یکی از چهار تولیدکننده برتر خودرو در دنیاست و از این لحاظ در کنار ممالکی همچون چین، آمریکا و آلمان جای می‌گیرد. این کشور 128 میلیونی از با...ادامه مطلب»

انتقال ۱۰.۵ میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده بانک ملت در اروپا به شعبه...
sahm1001.com ۱۳۹۵/۰۳/۲۰ اقتصاد
مدیر شعبه بانک ملت در ارمنستان از وصول 10.5 میلیون یورو از پول‌های بلوکه شده این بانک خبر داد. سید غلامرضا موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگز...ادامه مطلب»

ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ خودرو
حضور بنز، فولوکس واگن، ولوو و فیات نیز در ایران قطعی شد ویراژ خودروسازان امریکایی برای حضور در بازار ایران دبیر دومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایرا...ادامه مطلب»

«هواوی» اتهامات آمریکا را رد کرد ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ اینترنت-آی.تی
بزرگترین سازنده تلفن های هوشمند در جهان اعلام کرد که بر خلاف آنچه آمریکا مدعی شده، در خصوص ارسال و صادرات تجهیزات به سوریه و برخی کشورهای دیگر هیچ جرم...ادامه مطلب»

چین: مذاکرات هسته ای وین بسیار امیدوارکننده بود ...
irinn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۱ سیاست
وانگ چونˈ مذاکره کننده چینی شرکت کننده در سومین مرحله از مذاکرات هسته ای ایران با گروه ۱+۵ که به میزبانی کشور اتریش در وین برگزار شد، گفت که مذاکرات ه...ادامه مطلب»


EOF