پرتال:

پیشنهاد انتقال آب گیلان به استان‌های دیگر | هشدار درباره کشاندن مردم ب...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ طبیعت
نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه ما در حوزه آب شاهد سوءمدیریت هستیم، گفت: می‌توان از ۸ میلیارد مترمکعب آب حاصل از بارندگی در گیلان برای استان‌ها...ادامه مطلب»

پایان کار تکواندو زنان ایران در مسابقات آزادجهان با طلای «زهرا شیدایی»...
irna.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
تهران- ایرنا- کاروان تکواندو ایران در مسابقات آزاد جهان که در عربستان برگزار شد، با مدال طلای «زهرا شیدایی» به کار خود پایان داد. به گزارش روز شنبه ای...ادامه مطلب»

حکم اعدام محیط‌بان برومند نجفی دوئل با شکارچی مسلح...
jjo.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ اخبار
تپش سرنوشت محیط‌بانانی که متهم به قتل شکارچیان شدند را بررسی می‌کند دوئل با شکارچی مسلح محیط‌ بان همیشه روی لبه تیغ حرکت می‌کند. هم باید با جان و تما...ادامه مطلب»

بحرین به پرداخت ۲۰۰ میلیون یورو غرامت به ایران محکوم شد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ اقتصاد
رییس مرکز امور حقوقی بین المللی معاونت حقوقی ریاست جمهوری، گفت: دیوان داوری بین‌المللی ضمن رد دفاعیات بحرین، این کشور را ناقض معاهده دوجانبه قلمداد کر...ادامه مطلب»

آبفای تهران: سرقت دریچه فاضلاب افزایش یافته/ ۲۱۰۰ سرقت در ۶ ماه/ سرقت ...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ اخبار
دریچه‌هایی که به سرقت می‌رود، چدنی است. سارقان حتی درچه‌های بتنی را هم می‌برند تا از آرماتورهای درون بتن استفاده کرده و بفروشند. تجارت‌نیوز نوشت: معا...ادامه مطلب»

آرم ارتش ایران تغییر کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ارتش
در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش به‌عنوان چهارمین نیروی رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران، آرم این سازمان تغییر یافت. در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ا...ادامه مطلب»

دلار آمریکا از 12 لیر ترکیه جلو زد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ اقتصاد
با افت ارزش لیر به 12 واحد در برابر هر دلار آمریکا حالا چشم ناظران به سقوط بیشتر ارزش لیر به 15 واحد در برابر دلار آمریکا تا پایان سال جاری میلادی اس...ادامه مطلب»

از «کودک همسر» تا«کودک مادر» و «کودک مطلقه»/ رکوردشکنی ازدواج دختران ۱...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ فرهنگ
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران در حالی خبر از ازدواج ۹۷۵۳ دختر ۱۰ تا ۱۴ ساله در بهار سال جاری می دهد که این تعداد در قیاس با آمارهای ف...ادامه مطلب»

چطور با روانشناسی پول به ثروت، خوشبختی و سلامتی بیشتری برسیم...
khabarnama.net ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ فرهنگ
نویسنده دکتر پریسا جعفری شاید تا به حال درباره روانشناسی پول چیزی نشنیده باشید اما همیشه ایمان دارید که ثروت سازی، خوشبختی و سلامتی ارتباط تنگاتنگی با...ادامه مطلب»

پشت پرده خبر واگذاری میدان گازی چالوس به روسها ...
iribnews.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ اقتصاد
شرکت نفت خزر ادعا‌های مطرح شده درخصوص' واگذاری ساختار گازی چالوس" را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما، درپی انتشار اخبار ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF