جستجو: ماه=10-اکتبر روز=16

رییس جمهور روسیه وارد ایران شد: معمای ۲۳ ساله روابط ایران و روسیه ...
afkarnews.ir ۱۳۸۶/۰۷/۲۴ تاریخ
مهرماه ۱۳۸۶، برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین بعد از فروپاشی شوروی، رییس جمهور روسیه وارد ایران شد. سفر ولادیمیر پوتین به تهران برا...ادامه مطلب»

شعر پارسی - فریدون مشیری :بی تو مهتاب شبی باز از ان کوچه گذشتم......
myma30.blogfa.com ۱۳۹۲/۰۷/۲۴ اخبار
بی تو، مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم ، همه تن چشم شد م، خیره به دنبال تو گشتم ، شوق دیدار تو لبریز شد از جام وجودم، شدم آن عا شق دیوانه که بودم . ...ادامه مطلب»

پایان هشتمین دور مذاکرات جامع هسته ای در وین ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۷/۲۴ سیاست
پایان هشتمین دور مذاکرات جامع هسته ای در وین هشتمین دور مذاکرات جامع هسته ای با حضور هیات های ایران و 1+5 و به ریاست محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه و ک...ادامه مطلب»

سختگیری بیشتری بر مقررات واردات برنج اعمال می شود ...
dolat.ir ۱۳۹۳/۰۷/۲۴ اخبار
معاون وزیر بهداشت: سختگیری بیشتری بر مقررات واردات برنج اعمال می شود نظارت بر واردات برنج در چندین مرحله انجام می شود، بطور مثال کنترل در کشور تولیدکن...ادامه مطلب»

پولیتیکو:آمریکا اسناد کودتای 32 ایران را منتشر کند ...
irna.ir ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ سیاست
تهران - ایرنا - نشریه 'پولیتیکو نوشت، اکنون زمان آن است که اسناد مربوط به کودتای 1953 (1332) ایران منتشر شود، زیرا نوعی احترام قائل شدن به مردم ایران ...ادامه مطلب»

بلومبرگ اعلام کرد سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون یورویی ام تی ان در اوبر ایرا...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ اینترنت-آی.تی
شرکت اپراتور آفریقای جنوبی "گروه ام تی ان" که یک میلیارد دلار از درآمدش در ایران مانده است، موافقت کرد ۲۰ میلیون یورو (۲۲ میلیون دلار) برای حمایت از ب...ادامه مطلب»

با بهره مندی از الگوی جدید نخستین قرارداد نفتی گامی مثبت برای استفاده...
shana.ir ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ اقتصاد
امضای نخستین قرارداد نفتی با استفاده از الگوی جدید از آن جهت مورد توجه اعضا کمیسیون انرژی قرار گرفت که از ظرفیت های داخلی برای توسعه استفاده شد. به ...ادامه مطلب»

سعید تحویلداری از خوانندگان فلکور گیلکی ایرانی ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ مردم
سعید تحویلداری (زادهٔ ۲۴ آذر ۱۳۲۷) از خوانندگان فلکور گیلکی ایرانی است. سبک موسیقی او ترکیبی از موسیقی پاپ و سنتی ایرانی و محلی گیلان می‌باشد. زندگینا...ادامه مطلب»

محمدهادی رضوی{سرمایه‌گذار "شهرزاد"} همه چیز را گفت⇐ از حذفش از "شهرزاد...
cinemajournal.ir ۱۳۹۵/۰۷/۲۵ مردم
سینماروزان/مسعود احمدی: پس از موفقیت مجموعه «شهرزاد» درکسب رضایت مخاطبان، اعتبار شبکه نمایش خانگی که با ساختن چند مجموعه نمایشی و نداشتن پایان‌بندی من...ادامه مطلب»

افشاگری جان کری از درخواست عربستان، اسرائیل و مصر از آمریکا برای حمله ...
fa.alalam.ir ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ سیاست
وزیر خارجه سابق آمریکا در یک سخنرانی فاش کرد که رهبران عربستان، مصر و اسرائیل در آن زمان از واشنگتن می‌خواستند که به ایران حمله نظامی کنیم. العالم _ ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF