جستجو:کلیدواژه=آدرنالین

سازمان پژشکان سوئدی: فیلم امداد «کلاه‌سفیدها» در حادثه شیمیایی سوریه س...
sedayemardom.net ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ ارتش
طبق گزارش این سایت آمریکایی، سازمان حقوق بشری پزشکان سوئدی فاش کرد که پس از بررسی‌های دقیق در خصوص تصاویر کودکانِ کشته شده بر اثر استنشاق شیمیایی، مشخ...ادامه مطلب»

سکته یا حمله قلبی در چه ساعاتی بیشتر رخ می‌دهد؟ چرا؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ سلامت
سکته یا حمله قلبی عمدتا در بین ساعات ۴ تا ۱۰ صبح روی می‌دهند. این امر می‌تواند به علت افزایش سطح آدرنالین خون، افزایش فشار سیستولیک خون یا افزایش غلظ...ادامه مطلب»

عقب نشینی نسبی شرکت مایلَن در پی انتقاد از ۵ برابر شدن قیمت داروی اِپی...
fa.euronews.com ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ سلامت
شرکت دارویی مایلَن در پاسخ به انتقادهای گسترده «اِپی پن» را با قیمت «مناسب تری» عرضه خواهد کرد. بدین صورت که برخی از بیماران و مشتریان وفادار از تخفیف...ادامه مطلب»

این ماده باعث مهار سرطان می‌شود ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۱/۰۹
پژوهشگران دریافته‌اند دویدن و ورزش شدید می‌تواند به دلیل ترشح آدرنالین باعث نابودی تومورهای سرطانی تا 50 درصد حجم آنها شود. گفتنی است محققان ادعا کرده...ادامه مطلب»

غلبه بر پرخوری عصبی...
tebyan.net ۱۳۹۵/۰۱/۰۲ سلامت
وقتی عصبانی می شوم زیاد غذا میخورم و دیگر نمی توانم رژیم بگیرم لطفا راهنمایی ام کنید که چطور از دست این پرخوری عصبی خلاص شوم؟ مشاور: سلیمی -مرکز مشاور...ادامه مطلب»

دلیل گرسنگی های مکرر چیست؟ ...
beytoote.com ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ سلامت
برای شما پیش آماده که کلی غذا می خورید ولی طولی نمیدهد که که باز گرسنه می شوید و به سراغ یخچال می روید و باز شروع به غذا خوردن می کنید. اشتها تنها در ...ادامه مطلب»

این علایم بدنی نگران کننده اند، نه خطرناک ...
sara.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ سلامت
بر خلاف برخی افراد که با مشاهده ی علائم جدی و غیرعادی در بدن شان هیچ اهمیتی به آن نمی دهند، برخی دیگر با دیدن کوچک ترین مسئله ی غیرطبیعی به سمت رایان...ادامه مطلب»

دمنوش هایی که سلامتی تان را تضمین می کنند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ تغذبه
دمنوش ها خواص بسیاری برای بدن و سلامتی تان دارند و بدن شما را از بسیاری از بیماری ها در امان نگه می دارند. برای دانستن خواص این دمنوش ها با ما همراه ...ادامه مطلب»

یوگا چه فوایدی دارد؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ سلامت
یوگا اثرات بسیار مثبتی بر جسم و روح دارد. یوگا و انعطاف پذیری برخی افراد تصور می کنند که یوگا شبیه ژیمناستیک است و چون آنها مسن و دارای اندام نامتناس...ادامه مطلب»

سندرم قلب شکسته: وقتی عاشق ها با هم می میرند! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۵/۲۶ سلامت
بسیاری از عاشق‌ها، چه مادر و دختر باشند و چه زن و شوهر، نمی‌توانند بعد از مرگ یكدیگر تاب بیاورند و به خاطر شكستن قلب‌شان كمی بعد از عشق‌شان می‌میرند. ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF