جستجو:کلیدواژه=ابوبکر

زنی که شبکه برده داری جنسی داعش را هدایت می‌کرد، کیست؟ / «ام سیاف» بود...
entekhab.ir ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ ارتش
زنی که شبکه برده داری جنسی داعش را هدایت می‌کرد نقش مهمی در عملیات سازمان سیا برای دستگیری ابوبکر البغدادی، رهبر داعش، داشته است. نسرین اسد ابراهیم که...ادامه مطلب»

حمله به سفارت ایران در لندن ...
alef.ir ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ اخبار
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به حمله عده ای به سفارت کشورمان در لندن با اعلام اینکه متعرضان به بالکن سفارت کشورمان در لندن دستگیر شدند از ختم این ...ادامه مطلب»

روسیه با اطمینان بالا می‌توان گفت «ابوبکر البغدادی» کشته شده است ...
otaghkhabar24.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ارتش
*** وزارت خارجه روسیه با اطمینان زیاد اعلام کرد که «ابوبکر البغدادی» کشته شده است.  وزارت خارجه روسیه اعلام کرده که با اطمینان زیاد می‌توان اعلام کرد...ادامه مطلب»

نوروز در ایران و شباهت‌ها و تفاوت‌های آن با دیگر کشورها...
dw.com ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ فرهنگ
نوروز در ایران و افغانستان به عنوان سال نو جشن گرفته می‌شود‌، اما در ترکمنستان، تاجیکستان و دیگر کشورهای آسیای میانه تحت عنوان جشن بهاری تجلیل می‌شود....ادامه مطلب»

افسر ارتش ترکیه که موفق بفرار شد، افشاءکرد: اردوغان مرشد فکری و حامی م...
rangin-kaman.net ۱۳۹۵/۰۵/۱۲ ارتش
یکی از افسران ارتش ترکیه که قبل از دستگیری ، موفق به فرار شده است با انتشار چند نوار صوتی و نامه‌هایی به خط رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه را متهم...ادامه مطلب»

تیراندازی ۲۰۱۵ سن برناردینو ...
latimes.com ۱۳۹۴/۰۹/۱۱ ارتش
در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۵ تیراندازی دسته‌جمعی به همراه ۱۴ کشته و ۱۸ مجروح به وقوع پیوست. تیراندازان مهمانی کارمندان بخش بهداشت عمومی شهرستان سن برناردینو...ادامه مطلب»

پایتخت جدید داعش ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۱۰ اخبار
شبکه خبری المیادین روز سه شنبه به نقل از وال استریت ژورنال نوشت، تروریست های داعش قصد دارند از طریق اجدابیا و سلطه بر چاه های نفت نفوذشان را در لیبی ت...ادامه مطلب»

آخرین آمار و اطلاعات قربانیان حادثه مکه از زبان رئیس حج و زیارت + فهرس...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۰۴ اخبار
رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: با شناسایی 25 مجروح دیگر شمار مصدومان ایرانی حادثه منا به 85 تن رسید و با هماهنگی های انجام شده از روز دوشنبه اجساد ...ادامه مطلب»

کنیز آمریکایی رهبر داعش (+عکس) ...
asriran.com ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ اخبار
کایلا مولر تابستان سال 92 در شهر حلب سوریه به گروگان داعش در آمد. ابوبکر بغدادی این گروگان آمریکایی را به عنوان برده جنسی مورد استفاده قرار می داده اس...ادامه مطلب»

میراث ايراني زير لگدهاي تكفيري‌ها ...
ghanoondaily.ir ۱۳۹۴/۰۳/۱۸ فرهنگ
میراث ایرانی زیر لگدهای تكفیری‌ها مسعود بُربُر/ گروه سرزمین «ای الهه من! هر کس نقش مرا خراب کند یا اسم مرا پاک نماید، و اسم خود را به جای آن بنویسد، ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF