جستجو:کلیدواژه=ادرارآور

8 فایده گیاه به لیمو و خواص بی نظیر چای به لیمو...
namnak.com ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ سلامت
گیاه به لیمو گیاهی است که خواص و فواید زیادی برای سلامت دارد و از آن به عنوان یک چای گیاهی با طعم خاص و عالی استفاده می شود که برای کاهش وزن بسیار مفی...ادامه مطلب»

خواص لبو خواص لبو/از برگ و شربت چغندر غافل نشوید-پرشین پرشیا...
persianpersia.com ۱۳۹۳/۱۰/۱۵ سلامت
هرقدر هم تکنولوژی پیشرفت کند و آدم ها مدرن شوند، هر قدر هم نسخه دیجیتالی همه لوازم و امکانات ساخته و روانه بازار شوند، امکان ندارد چیزی بتواند جای گا...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی: فواید گل ماهور یا خرگوشک ...
1host2u.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۷ زندگی سبز
گل ماهور یا خرگوشک (نام علمی جنس: Verbascum )، گلی است خاص در منطقه آسیا و اروپا و مدیترانه. این گیاه دارای حدود 350 گونه در جهان است، که حدود 40 گونه...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی همشهری آنلاین: آشنایی با خواص کاسنی؛ گیاهی معجزه‌گر...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ سلامت
یک کارشناس گیاهان دارویی با اشاره به خواص مفید کاسنی گفت: تصفیه خون و شستشوی کبد از جمله خواص کاسنی و عرق آن است. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ای...ادامه مطلب»

رازیانه: راز سلامتی شما...
tebyan.net ۱۳۹۲/۰۸/۱۰ سیاست
در طب سنتی و گیاه‌درمانی بیشتر از تخم رازیانه استفاده می‌شود و آن هم به صورت جوشانده و یا عصاره‌ی روغنی. رازیانه نفخ می‌کنید؟ فشارخونتان بالاست؟ اضا...ادامه مطلب»

12 فايده مهم و اصلي انار 12 فایده انار...
tebyan.net ۱۳۹۲/۰۷/۱۵ اخبار
حضرت محمد (ص) فرموده اند: "هرکس انار بخورد، کينه و دشمني را از خود دور کرده است." انار اولين بار در شرق ايران يافت شد و بعد به هندوستان، آفريقا، چين...ادامه مطلب»

فواید یک فنجان گل‌گاوزبان...
beytoote.com ۱۳۹۲/۰۶/۲۴ اخبار
پارسید - بیتوته پورتال جامع این روزها برخی افراد از استرس، اضطراب، اختلال در تمركز، كم‌خوابی یا بی‌خوابی ناشی از تغییر فصل رنج می‌برند. بروز این علائ...ادامه مطلب»

خواص درمانی گیاه پنجه شیطان Devil’s Claw : سایت پزشکان بدون مرز...
pezeshk.us ۱۳۹۲/۰۶/۱۸ زندگی سبز
گیاهان دارویی - طب سنتی پنجه شیطان Devil’s Claw پنجه شیطان عنوان شناخته شده انواع کرفس هارپاگوفتیم و زهری هارپاگوفتیم است که وابسته به تیرة کنجد است....ادامه مطلب»

گیاهان دارویی ایرانی : فواید عرق کاسنی Cichorium...
1host2u.com ۱۳۹۲/۰۶/۱۷ اخبار
گیاهان دارویی ایرانی : فواید عرق کاسنی خواص عرق کاسنی-عرق کاسنی؛ شستشودهنده کبد و تصفیه کننده خون اگر حرارت و التهاب بدنتان زیاد شده است ، اگر احساس...ادامه مطلب»

Iranian Herbalism(Borage) گیاهان دارویی گل گاوزبان...
1host2u.com ۱۳۹۲/۰۶/۱۶ اخبار
● گیاه دارویی گل گاو زبان خواص گیاهان دارویی- یکی از گیاهان دارویی گیاه گل گاوزبان است.این گیاه در حال حاضر هم به صورت صنعتی كشت می شود و هم به صور...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF