جستجو:کلیدواژه=اردو

گلایۀ عاطفه احمدی، ملی‌پوش اسکی ایران: 2 میلیارد ضمانت می‌گیرند که پنا...
asriran.com ۱۳۹۹/۱۲/۱۹
این‌طور پیش برود، همه خداحافظی می‌کنند. چرا ورزشکاری که برای تیم ملی کشورش مسابقه می‌دهد، باید برای هر بار تمرین در پیست 250 هزار تومان پول بدهد؟ تیم...ادامه مطلب»

جنگ ایران و عثمانی (۱۶۳۹–۱۶۲۳) ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ تاریخ
جنگ صفویان و عثمانی (۱۶۳۹–۱۶۲۳) از آخرین مجموعه جنگ‌ها میان امپراتوری صفوی و امپراتوری عثمانی است که میان این دو قدرت خاور نزدیک برای دستیابی به میان‌...ادامه مطلب»

ماجرای مهاجرت کیمیا علیزاده به هلند ...
mshrgh.ir ۱۳۹۸/۱۰/۲۰
دارنده مدال برنز المپیک که در هلند حضور دارد هنوز برای حضور در المپیک با پرچم این کشور یا زیر پرچم فدراسیون جهانی به جمع بندی تصمیم قطعی نرسیده و در ح...ادامه مطلب»

کشف نسخه خطی غزلیات حافظ با مهر شاه جهان و یک غزل تازه...
bbc.com ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ هنر
***انجمن آسیایی کلکته یک نسخه خطی تازه و ناشناخته از دیوان غزلیات خواجه حافظ شیرازی پیدا کرده‌اند که گفته می‌شود نسخه‌ای بسیار گرانبها و نادر است به ...ادامه مطلب»

علی کریمی جادوگر و مارادونای آسیا ...
1host2u.com ۱۳۹۵/۰۸/۱۵ مردم
محمد علی کریمی پاشاکی متولد 17 آبان ماه 1357 درکرج ؛ مشهور به علی کریمی ؛ بازیکن و مربی فوتبال ایران . کیست که او را نشناسد ؟ او نیاز به معرفی ندارد...ادامه مطلب»

همایش شیرخوارگان حسینی...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ فرهنگ
دبیر مجمع جهانی علی اصغر (ع) با بیان اینکه در اولین جمعه ماه محرم، چهار هزار مراسم عزاداری در سراسر دنیا برگزار می‌شود، گفت: همایش جهانی حضرت علی اصغر...ادامه مطلب»

تاریخ‌سازی در سکوت/بانوان کشتی‌گیر افتخار آفریدند+عکس ...
varzeshtoday.com ۱۳۹۵/۰۷/۰۴
توسط :ورزش تودی دختران کشتی‌گیر در سکوت و به دور از غرور تمرینات خود را پیگیری کردند، بدون این که توقعی داشته باشند و تنها دلیل به جان خریدن تمرینات س...ادامه مطلب»

اردوی آماده‌سازی تیم منتخب جت اسکی بانوان مازندران در محمودآباد ...
bloghnews.com ۱۳۹۵/۰۵/۲۳
اولین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم منتخب جت اسکی بانوان مازندران به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی کشور به مدت دو روز در محمودآباد برگزار شد. به گزا...ادامه مطلب»

اتحادیه جهانی در مورد میزبانی ایران از رقابتهای آسیایی گراپلینگ تصمیم...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۳/۱۶
*** اتحادیه جهانی کشتی نایب رییس بانوان فدراسیون کشتی گفت: برای میزبانی رقابتهای آسیایی گراپلینگ بانوان باید منتظر پاسخ نهایی اتحادیه جهانی کشتی بما...ادامه مطلب»

کارت کنکور ارشد از ۱۳ اردیبهشت توزیع می‌شود ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ فرهنگ
آزمون‌ کارشناسی‌ ارشد سال ۹۵ و بیست و یکمین دوره المپیاد علمی‌ دانشجویی‌ کشور پنجشنبه و جمعه ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت‌ برگزار می‌شود و کارت آزمون از فردا دوشن...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF