جستجو:کلیدواژه=اروپا

آماده باش در انگلیس | برای جنگ جهانی سوم آماده شوید ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ارتش
فرمانده کل نیروهای مسلح انگلیس به نیروهای نظامی این کشور اعلام کرد که با توجه به درگیری ها در اوکراین، برای یک رویارویی تمام عیار در اروپا آماده شوند....ادامه مطلب»

"فایننشال تایمز": سیل سفر بازرگانان روسی به ایران برای دوره کارآموزی م...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ واردات-صادرات
تنها ماه گذشته، علی توانست 160 روس را که عمدتا تاجر بودند، به تهران بیاورد، در حالی که تعداد گردشگران روسی که او در ماه پیش از آغاز همه گیری کرونا به ...ادامه مطلب»

Iran’s IRGC seizes 2 Greek oil tankers in Persian Gulf over violations...
isna.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۷ اخبار
روابط عمومی کل سپاه امروز (جمعه) از توقیف ۲ فروند نفتکش یونانی به دلیل ارتکاب تخلف در خلیج فارس خبر داد. به گزارش ایسنا، روابط عمومی کل سپاه پاسداران ...ادامه مطلب»

اقدام جدید آمریکا علیه ایران | کشتی ۱۱۵ هزار تنی با پرچم ایران و خدمه ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ اخبار
۳ منبع آگاه اعلام کرد که آمریکا رسما یک محموله نفت توقیف شده ایران در یک نفتکش با خدمه روس را ضبط کرده و درحال ارسال آن به خاک خود است. به گزارش همشهر...ادامه مطلب»

غییر خیره‌کننده کیفیت تصویربرداری فضایی؛ تلسکوپ جیمز وب جدیدترین تصاوی...
per.euronews.com ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ دانش
سازمان فضایی آمریکا، ناسا، در روزهای اخیر نخستین تصاویر آزمایشی از تلسکوپ جیمز وب را منتشر کرد. این تصاویر که در طی مراحل تست قطعات تلسکوپ جیمز وب گرف...ادامه مطلب»

اعتراض و انتقاد بین‌المللی علیه حکم دادگاه ترکیه برای عثمان کاوالا ...
p.dw.com ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ اخبار
یک فعال فرهنگی در ترکیه به اتهام "براندازی" به حبس ابد محکوم شد. عثمان کاوالا بیش از چهار سال بدون محاکمه در زندان بود. رفتار دولت ترکیه با کاوالا و ح...ادامه مطلب»

/گزارش-ایندیپندنت عربی/ جنگ اوکراین، جهان را رسوا کرد ...
https ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ سیاست
در پی تلاش بی‌وقفه غرب برای تبلیغ عملیات نظامی روسیه در اوکراین به عنوان "تجاوز نابخشودنی" پوتین و توسل به اصول و ارزش‌های انسانی و حقوق بشری در این م...ادامه مطلب»

قرعه‌کشی جام‌جهانی ۲۰۲۲/ ایران با انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا ...
irna.ir ۱۴۰۱/۰۱/۱۴
تهران- ایرنا- تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم‌های انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا (ولز با برنده اسکاتلند و اوکراین) در گروه دوم ...ادامه مطلب»

5 نکته درباره جنگ اوکراین که هم غرب گرایان وطنی را بر می آشوبد، هم روس...
asriran.com ۱۴۰۰/۱۲/۱۱ سیاست
1 - جنگ اوکراین نشان داد که برغم تمام ادعاهای تمدنی در جهان قرن 21 ، هنوز در عصر حاکمیت جنگل زندگی می کنیم و آنچه بیش از همه، کارکرد دارد، "زور" است و...ادامه مطلب»

پشت پرده خبر واگذاری میدان گازی چالوس به روسها ...
iribnews.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ اقتصاد
شرکت نفت خزر ادعا‌های مطرح شده درخصوص' واگذاری ساختار گازی چالوس" را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما، درپی انتشار اخبار ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF