جستجو:کلیدواژه=اروپای غربی

صعود عجیب تهران در میان گرانترین شهرهای دنیا | اسامی گرانترین شهرهای ج...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ اخبار
مجله اکونومیست در تازه‌ترین پژوهش خود بر اساس مقایسه ۱۴۰ مورد مایحتاج روزانه زندگی، ۱۳۳ شهر گران جهان را رده‌بندی کرده است. به گزارش همشهری آنلاین، مج...ادامه مطلب»

پزشکان کوبایی فرشته نجات مبارزه با کرونا (+عکس)...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ سلامت
دولت ایتالیا از کمک‌های چین، روسیه و کوبا بهره برده است در حالی که طی روزها و هفته‌های گذشته هیچ کشور اروپایی به ایتالیا کمک نکرده است. دولت ایتالیا ...ادامه مطلب»

به بهانۀ نتیجۀ یک پیمایش هر جا جز ایران؟! چه تلخ، چه تکان دهنده... ...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ فرهنگ
براساس پیمایش وضعیت اجتماعی، فرهنگی و اخلاقی جامعۀ ایران 29.8 درصد از مردم تمایل به زندگی در کشوری به جز ایران دارند. این گزاره را اما از نظر اقتصادی...ادامه مطلب»

درگیری میان پناهجویان عمدتا ایرانی و افغان با پلیس کرواسی در مرز بوسنی...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ اخبار
درگیری میان پلیس کرواسی و پناهجویانی که قصد عبور از مرز بوسنی را داشتند، به زخمی شدن چندین نفر انجامید. در جریان این درگیری که روز چهارشنبه ۲۴ اکتبر ر...ادامه مطلب»

دو کیلومتر تا تکمیل کریدور شمال به جنوب ریلی...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ خودرو
چند ماه پس از نهایی شدن توافقات صورت گرفته میان دولت ایران و دولت آذربایجان برای اتصال ریلی دو کشور به یکدیگر فرایند ریل گذاری خط راه آهن مرزی دو کش...ادامه مطلب»

بررسی بودجه‌های نظامی ارتش‌های جهان...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ارتش
در جهان امروز قدرت‌های استکباری و رژیم‌های وابسته به آن هر سال بر بودجه نظامی خود می‌افزایند و پیوسته در حال توطئه و تضعیف نظام جمهوری اسلامی و ضربه ب...ادامه مطلب»

دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران طی حکمی «محمد...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۶/۳۰ اخبار
دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران طی حکمی «محمد حسن حبیب اله زاده» را به سمت کاردار جمهوری اسلامی ایران در لندن منصوب کرد. به گ...ادامه مطلب»

چینی ها در ده سال گذشته چند شغل را از ایرانی ها گرفتند؟ ...
jamnews.ir ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ اقتصاد
هر ساعت یک کامیون پوشاک چینی در راه ایران؛ چینی ها در ده سال گذشته چند شغل را از ایرانی ها گرفتند؟ ایران با نزدیک به ٨٠ میلیون نفر جمعیت (هجدهمین کش...ادامه مطلب»

جایزه چشمگیر حزب الله عراق برای دستگیری هر داعشی...
irinn.ir ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ ارتش
گردان های حزب الله عراق برای دستگیری هر عضو گروه تروریستی داعش در مناطق درگیری جایزه تعیین کرده است. این گردان ها در بیانیه ای اعلام کرده اند، مقاومت...ادامه مطلب»

مسافران کیش با 4G ایرانسل آنلاین می‌شوند ...
favanews.com ۱۳۹۳/۱۲/۰۷ اینترنت-آی.تی
شبکه نسل چهارم در جزیره کیش، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد ایرانسل و جمعی از اصحاب رسانه در سالن خوارزمی مرکز همایش‌های بین‌المللی کیش به ص...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF