جستجو:کلیدواژه=استارت

پشت پرده اخراج عجیب ۱۷ دانشجوی ایرانی از مجارستان | اخراج با غل‌ و زنج...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۱/۲۵ اخبار
خانواده دانشجویان روایت می‌کنند که «بعد از گذراندن دوره قرنطینه پلیس، همه دانشجویان را به اداره مهاجرت فرامی‌خوانند، مانند مجرمان شماره‌هایی به گردنشا...ادامه مطلب»

خلاقیت جدید حداد عادل در فرهنگستان زبان ...
sedayemardom.net ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ هنر
فرهنگستان زبان و ادب به جای واژه «استارت آپ» واژه «کمک نوآور» را تصویب کرده است. فرهنگستان زبان واژه‌های بسیاری تصویب کرده که دستمایه طنز بسیار شده اس...ادامه مطلب»

لیگ جهانی والیبال؛ ایران با شکست صربستان صعود کرد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۴/۰۸
ملی پوشان والیبال ایران با غلبه بر صربستان موفق شدند جواز راهیابی به مرحله نهایی رقابت های لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۹ را دریافت کنند. تیم ملی والیب...ادامه مطلب»

از «خیانت در صندوق ذخیره کارکنان شهرداری» تا قراردادهایی که پولش صرف ا...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ اخبار
شهردار تهران در جلسه امروز شورای شهر با ارائه گزارش ۱۰۰ روزه شهرداری و بررسی عملکرد شهرداری قبلی درباره قراردادهای شهرداری با ناجا که به گفته او پولش ...ادامه مطلب»

ابتکار: آیین نامه محدودیت تولید کیسه های پلاستیکی تصویب می شود ...
irna.ir ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ طبیعت
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ایین نامه اعمال عوارض و محدودیت برای تولید مصرف پلاستیک به زودی تصویب می شود. *** ا...ادامه مطلب»

استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی 17 آذر برگزار می...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ اخبار
مدیرکل دفتر پژوهش و توسعه فناوری سازمان حفاظت محیط زیست گفت: استارت آپ کسب و کار سبز با ایجاد رسانه های محیط زیستی دومین استارتاپ محیط زیستی است که ا...ادامه مطلب»

سهراب مرادی با اختلاف نسبت به رقبای خود بر سکوی اول المپیک ایستاد ...
rajanews.com ۱۳۹۵/۰۵/۲۴
*** دومین طلای کاروان امام رضا (ع) در شب میلاد امام هشتم سهراب مرادی با اختلاف نسبت به رقبای خود بر سکوی اول المپیک ایستاد/«سهراب» هم مانند «رستم» طل...ادامه مطلب»

خودروهای جدید اوپل در بازار ایران | شرایط فروش اعلام شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ خودرو
بازارهای خودروهای خارجی کشور به زودی میزبان دو محصول اروپایی از شرکت اوپل آلمان است. ایسنا نوشت: سدان لوکس اینزیگنیا و شاسی‌بلند موکا توسط شرکت «توان ...ادامه مطلب»

با همکاری غول‌های بزرگ صنعت آی سی‌تی اروپا با خدمات فناوری از پناهجویا...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ اخبار
پس از حملات تروریستی پاریس، حضور پناهندگان و جنگزدگان در اروپا اهمیت بیشتری پیدا کرد و بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفت. ولی حقیقت این است که از تابست...ادامه مطلب»

امضای نخستین تفاهم نامه محیط زیستی پس از ابلاغ سیاست های کلان محیط زی...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۰۲ اخبار
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست یکی از مهم ترین سیاست ها و جهت گیری های اتخاذ شده توسط مقام معظم رهبری را تاکید بر مباحث اقتصاد سبز و ضرورت سرمایه گذاری ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF