جستجو:کلیدواژه=استوا

پهپاد امدادی با قابلیت 5 روز پرواز مداوم ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ اخبار
مهندسان دانشگاه MIT پهپادی ساختند که می‌تواند پنج روز بدون توقف پرواز کند. به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه یونیورسیتی هرالد، مهندسان دانشگاه MIT یک ...ادامه مطلب»

خطر ام اس چه کسانی را تهدید می کند؟ ...
shafaf.ir ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ سلامت
یک متخصص مغز و اعصاب گفت:زنان 15تا 30سال بیشتر از سایرین در معرض بیماری ام اس قرار دارند. تبیان:بهرام هجرانی متخصص مغز و اعصاب گفت:ام اس بیماری اختلال...ادامه مطلب»

برای قد بلند شدن چی بخوریم؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۱/۲۴ سلامت
قد بلند داشتن به یکی از آرزوهای شما هم تبدیل شده است؟ اگر شما هم می خواهید قد بلندی داشته باشید پیشنهاد می کنیم این ویتامین ها را در برنامه غذایی تان ...ادامه مطلب»

رفت‌و‌برگشت ارز در کانال 3300 تومان؛ بازار مقاومت می‌کند؟ نسخه مهار نو...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۲/۰۹ اقتصاد
دنیای اقتصاد - ارزش دلار به عنوان ارز شاخص بازار در سه هفته اخیر با 6/8 درصد رشد روبه‌رو شد. کارشناسان رشد نرخ تورم، تقویت نشدن مبادی ارزی و انتظارات ...ادامه مطلب»

روحانی: به عنوان یک حقوقدان اعتراف می کنم کاستی های فراوانی نسبت به حق...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۱/۳۱ سیاست
رئیس جمهور با بیان اینکه مسیر راه تعالی بانوان و همه انسانها حضرت فاطمه زهرا (س) است، گفت: من به عنوان یک حقوقدان و هم به عنوان رئیس دستگاه اجرایی کشو...ادامه مطلب»

11 ویژگی برتر زنان نسبت به مردان ...
dana.ir ۱۳۹۳/۰۱/۱۱ مردم
پژوهش‌ها نشان می‌دهد که خانم‌ها توانایی‌های جالبی دارند که آقایان از آنها محروم اند. اینجا، ۱۱ مورد از توانایی های زنان را که نقاط قوت آنان محسوب می ش...ادامه مطلب»

کهن ترین کشف بشر در گناباد ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۰۹ تاریخ
هنوز هم صدای پای آب در گوش آسیاب های تاریخی کاخک شنیده می شود و این آسیاب ها یکی از آثار بجا مانده از دوران قاجاریه است که تا چندی پیش به دلیل عدم مرم...ادامه مطلب»

1393 ؛ گرم‌ترین سال تاریخ ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۲/۱۲/۱۷ طبیعت
زمستان هنوز در نیمکره شمالی تمام نشده، اما به نظر می‌رسد گرما نه‌تنها روزهای باقیمانده زمستان، بلکه حتی ماه‌های آینده را نیز تهدید می‌‌کند. ظاهرا این ...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی: گیاه ختمی، خواص گل ختمی ...
1host2u.com ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ زندگی سبز
گیاهان دارویی: گیاه ختمی، خواص گل ختمی آشنایی با خواص گل ختمی و نحوه استفاده: داروی گیاهی ختمی: گل ختمی به ارتفاع دو متر گل‌های صورتی، قرمز وسفید دار...ادامه مطلب»

آغاز ساخت رصدخانه مراغه ...
fa.wikipedia.org 06/05/1259 تاریخ
رصدخانهٔ مراغه رصدخانه‌ای بود که در دورهٔ هلاکوخان زیرنظر خواجه نصیرالدین طوسی در شهر مراغه ساخته‌ شد. این رصدخانه روی تپه‌ای در غرب مراغه در نزدیکی د...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF