جستجو:کلیدواژه=اسدالله علم

جیمی کارتر؛ همه سال‌های کاخ سفید با دغدغه ایران ...
asriran.com ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ اخبار
همه سال های ریاست جمهوری جیمی کارتر ( 55 تا 59 خورشیدی) با دغدغه ایران گذشت. چه دو سال قبل از انقلاب اسلامی و چه دو سال بعد به خاطر شاه و گروگان ها......ادامه مطلب»

مرگ محمدرضا شاه پهلوی در مصر ...
1host2u.com ۱۳۵۹/۰۵/۰۵ تاریخ
در یازدهم اردیبهشت ۱۳۵۴ پزشک شاه تشخیص داد که شاه مبتلا به سرطان غدد لنفاوی شده‌است. هر چند شاه این موضوع را برای سه سال حتی از فرح نیز پنهان کرده‌بود...ادامه مطلب»

به آتش کشیدن ساختمان حزب رستاخیز در همدان ...
farsnews.com ۱۳۵۷/۰۷/۲۸ تاریخ
سالروز به آتش کشیدن ساختمان حزب رستاخیز در همدان حزب دولت ساخته سه ساله پهلوی + تصاویر 28 مهر 1357 ساختمان حزب رستاخیز در همدان توسط مردم به آتش کشیده...ادامه مطلب»

میلیونری که می‌خواست «دولت آشتی ملی» در ایران ایجاد کند ...
mashreghnews.ir ۱۳۵۷/۰۶/۰۵ تاریخ
در دولت شریف‌امامی، فرهنگیان به علت کمی حقوق دست به اعتصاب زدند و در جلوی بهارستان اجتماع و خواسته‏‌های خودشان را عنوان کردند. به دستور دولت، پلیس به ...ادامه مطلب»

روزی که مجلس سنای ایران استقلال بحرین را به رسمیت شناخت وقتی محمدرضا ...
webzine.mehrnews.com 18/05/1970 تاریخ
سرزمین بحرین هزاران سال بخشی از خاک ایران بود و همچنان بخش مهمی از مردم آن ایرانی‌الاصل هستند و فرهنگ و زبان و سنت‌های ایرانی و فارسی را می‌توان در م...ادامه مطلب»

سالروز اعدام امانی، بخارایی، نیک‌نژاد و صفارهرندی...
farsnews.com 16/06/1965 تاریخ
ر روز ۲۶ خرداد ۱۳۴۴ حکم اعدام محمدصادق امانی، محمد بخارایی، مرتضی نیک‌نژاد و رضا صفارهرندی چهار تن از اعضای هیات‌های موتلفه اسلامی به اجرا گذاشته شد. ...ادامه مطلب»

قیام ۱۵ خرداد ...
1host2u.ir 06/06/1963 تاریخ
پانزده خرداد ۱۳۴۲ مجموعه وقایعی است که در پی بازداشت روح‌الله خمینی در انتقاد به لایحه ی انجمن های ایالتی وولایتی منجر به تظاهرات در تهران و قم علیه د...ادامه مطلب»

دستگیری سلطان خاویار و گزارش‌های هیات ایرانی...
donya-e-eqtesad.com 04/06/1961 تاریخ
گروه تاریخ و اقتصاد: در خرداد ماه سال 1340 روزنامه اطلاعات از دستگیری منیر‌اعظم‌دولو، مشهور به سلطان خاویار خبر داد. به نوشته این روزنامه «با توجه به ...ادامه مطلب»

بنیان گذاری باشگاه فوتبال استقلال تهران (تاج) ...
1host2u.com 26/09/1945
در سال ۱۳۲۴ تعدادی از دوچرخه‌سواران باسابقه و دارای عناوین قهرمانی در کشور تصمیم گرفتند با ایجاد مرکزی برای گردهمایی‌های دوستانه، پایه‌های یک تشکل صنف...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF