جستجو:کلیدواژه=اسلامی

اظهار نظر متفاوت پلیس اصفهان درباره موتورسواری زنان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ فرهنگ
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: بانوان طبق قانون مجاز به دریافت گواهینامه موتورسیکلت نیستند. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، سرهنگ محمدرضا محم...ادامه مطلب»

آمریکا قسمتی از تحریمهای ایران را لغو کرد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ اقتصاد
پایگاه خبری واشنگتن فری بیکن گزارش داد وزارت امور خارجه آمریکا به کنگره اعلام کرده با هدف ایجاد دسترسی جمهوری اسلامی ایران به دارایی‌های بلوکه‌شده خود...ادامه مطلب»

طرح‌های غیر انسانی طالبان برای دختران مجرد بالای ۱۵ سال! ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ فرهنگ
جمهوری اسلامی با انتشار دو خبر نوع برخورد طالبان با بانوان را مورد توجه قرار داده است. به گزارش همشهری آنلاین، این روزنامه نوشت: کمیسیون فرهنگی گروه...ادامه مطلب»

عضو ارشد طالبان: هرکس با امیرالمومنین شیخ ‌هبه‌الله بیعت نکند، از اسلا...
entekhab.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ فرهنگ
یک عضو ارشد طالبان بعد از تصرف ولایت تخار افغانستان، در یک سخنرانی عدم بیعت با امیرالمومنین این گروه تروریستی را مساوی با خروج از دین دانست. جمهوری ا...ادامه مطلب»

هشدار جمهوری اسلامی نسبت به افزایش سرقت‌های مسلحانه ...
khabaronline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ ارتش
روزنامه جمهوری اسلامی نسبت به افزایش سرقت‌های مسلحانه برای تامین معاش هشدار داد. این روزنامه نوشت: این روزها سرقت‌های مسلحانه در جاده‌ها، حمله به خانه...ادامه مطلب»

طرح مجلس: همه رمزارزها ممنوع فقط رمز ارز ملی...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ اخبار
رمزارزها، غیر از رمز ملی، به عنوان ابزار پرداخت در داخل کشور یا برای راه‌اندازی و اداره شبکه پرداخت داخلی ممنوع است. طبق طرح جدید نمایندگان مجلس، بان...ادامه مطلب»

امضای قرارداد انتقال آب خلیج فارس به استان فارس...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ اخبار
نماینده مردم لامرد و مهر: در فاز نخست شاهد احداث آب‌شیرین‌کن در پارسیان با ظرفیت ۱۵ میلیون مترمکعب آب خواهیم بود. نماینده مردم لامرد و مهر در مجلس شو...ادامه مطلب»

اشتباه نکنید/ طالبان یک گروه تروریستی است نه سیاسی ...
etemadonline.com ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ ارتش
طالبان یک گروه تروریستی است نه سیاسی و به همین جهت دولت ایران نباید اشتباه خود درباره این گروه تروریستی را تکرار کند. راه درست اینست که دولت‌های ایران...ادامه مطلب»

واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده؛ قلمی که به آخرین خبر نرسید ...
irna.ir ۱۴۰۰/۰۴/۰۳ اخبار
ارومیه- ایرنا- واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده عصر چهارشنبه به خبر نخست رسانه ها تبدیل شد و موجی از حزن را بین اصحاب رسانه ایجاد کرد؛ این آخرین ...ادامه مطلب»

عکس یادگاری طالبان که خاطره دهه ۷۰ را زنده کرد | طالبان پشت دروازه های...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۰۲ ارتش
عکس یادگاری نیروهای طالبان با دروازه‌های شهر مزارشریف، بار دیگر خاطره تلخ دهه‌ ۱۳۷۰ شمسی و تسلط این گروه بر سراسر افغانستان را برای مردم این کشور زنده...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF