جستجو:کلیدواژه=اسکار

۴۰ جایزه‌ای که سینمای ایران از کن برد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ هنر
با کسب جایزه بزرگ هیات داوران جشنواره امسال کن، مجموع جوایز سینمای ایران از این رویداد سینمایی به عدد ۴۰ رسید. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا،...ادامه مطلب»

مصائب اصغر فرهادی بودن! و رویارویی با اتفاقات عجیب و غریب این روزها؟!...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ هنر
این حجم از خشم و ناراحتی نسبت به یک اتفاق هنری که باید با خوشحالی و شعف درباره آن حرف زد ریشه در چه دارد؟ این نکته بسیار قابل تامل و مهمی است. عصر ای...ادامه مطلب»

فیلم «شیطان وجود ندارد» ساخته محمد رسول‌اف برندۀ خرس طلایی جشنواره برل...
entekhab.ir ۱۳۹۸/۱۲/۱۰ سرگرمی
هفتادمین دوره جشنواره فیلم برلین به پایان راه رسید. این دوره از جشنواره با ریاست جرمی آیرونز بر هیات داوران خرس طلایی را به فیلم «شیطان وجود ندارد» به...ادامه مطلب»

«در جستجوی فریده» چقدر در اسکار شانس دارد؟ ...
khabaronline.ir ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ سرگرمی
ایرانی‌ها امسال درحالی‌که دو مجسمه اسکار در جیب دارند، با دست و دلی باز یک مستند را راهی اسکار کرده‌ و این تصمیم را درحالی گرفته‌اند که از ۴۰ سال قبل ...ادامه مطلب»

همسر رومن پولانسکی دعوت آکادمی را نپذیرفت اعتراض به ظاهرسازی تحمل‌ناپذ...
filmnegah.com ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ سرگرمی
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۸ امانوئل سنیه همسر رومن پولانسکی کارگردان نامدار سینما دعوت پیوستن به آکادمی اسکار را رد کرد. به گزارش فیلم نگاه و به نقل...ادامه مطلب»

ایرانی‌ها باز هم برنده اسکار شدند! ...
isna.ir ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ سرگرمی
حضور دو نفر از عوامل ایرانی در فیلم «کودک خاموش» برنده جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه، باعث شد که بار دیگر نام ایرانی‌ها در تاریخچه نامزدها و برندگان ا...ادامه مطلب»

کسی برای آقای نویسنده گل نمی‌برد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ اخبار
رمان‌های «اف. اسکات فیتزجرالد» را میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان می‌خوانند اما او نویسنده‌ای است که درست مثل شخصیت اصلی مشهورترین رمانش، در گمنامی و سکو...ادامه مطلب»

بیوگرافی ترانه علیدوستی ...
magyad.com ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ مردم
بیوگرافی ترانه علیدوستی در این مطلب مروری بر زندگینامه شخصی و هنری ترانه علیدوستی، یکی از برترین هنر‌مندان ایران، خواهیم داشت. کمتر کسی است که ترانه ع...ادامه مطلب»

معلمان آزمایش می‌شوند/ سنگ کلیه، آلزایمر، لهجه غلیظ و کشیدن سیگار و قل...
farsnews.com ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ فرهنگ
آموزش و پرورش شرایط جدید برای کسوت معلمی را اعلام کرد معلمان آزمایش می‌شوند/ سنگ کلیه، آلزایمر، لهجه غلیظ و کشیدن سیگار و قلیان مانع معلمی است+لیست تم...ادامه مطلب»

اصغر فرهادی و دختر جانی دپ در افتتاحیه کن/ عکس...
khabaronline.ir ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ مردم
فرهنگ > سینما - هفتادمین دوره جشنواره فیلم کن، شامگاه چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت با حضور چهره‌های سرشناس دنیای سینما و سخنرانی کوتاه اصغر فرهادی آغاز به‌کا...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF