جستجو:کلیدواژه=انی

پرتاب گاز اشک‌آور به معترضان حمله موشکی سپاه به هواپیمای اوکراینی در ت...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ اخبار
بر اساس گزارش‌ها و ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، در برخی دانشگاهای ایران، از جمله صنعتی شریف، تهران و امیرکبیر تجمع‌ها و تظاهراتی در اعتراض ...ادامه مطلب»

میشل اوباما بانوی اول آمریکا در مجله مشهور ووگ ...
khonya.org ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ مردم
خنیا- در آمریکا، بانوی اول بر اساس باورهای خود تصمیم می گیرد چه نقشی را در دورانی که در کاخ سفید اقامت دارد بر عهده بگیرد. به گزارش صدای آمریکا فارسی،...ادامه مطلب»

اتاق انتظار صنعت نفت ایران هر روز شلوغ‌تر می‌شود ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ واردات-صادرات
از روزی که ایران با گروه 1+5 به یک توافق جامع دست یافته است، تهران میزبان مقامات و شرکت‌های اروپایی، آسیایی و آفریقایی شده است که همگی برای بازیابی رو...ادامه مطلب»

پس از شکست رکورد توتال، شل و انی؛ متخصصان ایرانی «پترو گوهر» برای دومی...
snn.ir ۱۳۹۳/۱۱/۲۶ اقتصاد
تقدسی نژاد در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو» خبر داد: پس از شکست رکورد توتال، شل و انی؛ متخصصان ایرانی «پترو گوهر» برای دومین بار رکورد زدند به گفته مدیر...ادامه مطلب»

مشارکت جدید نفتی ایران و اروپا/ ورود اولین شرکت اروپایی به صنعت نفت ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۱۰/۰۹ اقتصاد
اقتصاد > انرژی یک مقام مسئول در شرکت ملی نفت از توافق و امضای قرارداد با یک شرکت اروپایی به منظور آغاز اکتشافات جدید نفت و گاز در گنبدهای نمکی ایران خ...ادامه مطلب»

وال استریت ژورنال: در جلسه ی 3 ساعته هیئت ایران و آمریکا در وین چه گذش...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۱ سیاست
وال استریت ژورنال نوشت: به گفته ی یک مقام ارشد آمریکایی، مذاکرات بر سر توافق جامع به لحظه ی دشواری رسیده است. به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب»، ایرا...ادامه مطلب»

چایخوری ناصرالدینی: چرا عکس قاتل امیرکبیر روی قلیانها و استکانهاست؟ ...
1host2u.com ۱۳۹۳/۰۲/۳۱ تاریخ
تاریخ جهان پر از تضادهاست. یک دلیل آن این واقعیت است که فاتحان تاریخ را نوشته‌اند و هر آنکه خلاف آن را گفته با بیرحمی کشته‌اند. مثلا برای ما ایرانیان،...ادامه مطلب»

ساخت دقيق‌ترين كيت تعيين هويت توسط محققان کشور/ تعیین طرحواره استخوان ...
mehrnews.com ۱۳۹۳/۰۲/۲۹ دانش
دبير كنگره ژنتيك خبر داد: ساخت دقيق‌ترين كيت تعيين هويت توسط محققان کشور/ تعیین طرحواره استخوان شهدا با کیت ایرانی محققان ژنتيك كشور موفق به ساخت کیت ...ادامه مطلب»

دریاچه چیتگر باید تخلیه شود ! ...
noonoab.com ۱۳۹۳/۰۲/۲۷ طبیعت
دریاچه چیتگر باید تخلیه شود ! رئیس دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران گفت: تنها راه حل از بین بردن بوی بد و حشرات دریاچه چیتگر، خالی کردن آب آن و تغییر ...ادامه مطلب»

افتخار پارس؛ پرطرفدارترین شعار جام‌جهانی روی اتوبوس‌ ایران ...
afkarnews.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۷
فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شعار ۳۲ کشور حاضر در مسابقات جام جهانی را اعلام کرد. در این میان "افتخار پارس" شعاری بود که در نظرسنجی بیشترین رای ر...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF