جستجو:کلیدواژه=اکباتان

جمع‌آوری تابلوهای «نوتلا بار» در تهران ...
yjc.ir ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ اخبار
در اینجا تصویری از جمع‌آوری تابلوهای «نوتلا بار» در سطح شهر تهران را مشاهده خواهید کرد. به گزارش گروه وب‌گردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چندی پیش حداد عاد...ادامه مطلب»

اسامی تعداد دیگری از فرآورده‌های غذایی غیرمجاز اعلام شد ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ سلامت
سازمان غذا و دارو، اسامی تعدادی از تولید کنندگان فرآورده غذایی را که اقدام به جعل مستندات بهداشتی کرده‌اند، اعلام و از هموطنان خواست در صورت مشاهده ای...ادامه مطلب»

روزنامه ای که 50 بار توقیف شد ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ اخبار
محمد مسعود روزنامه نگار معاصر و مشهور تاریخ مطبوعات ایران در سال ۱۲۸۰ ه.ش در شهر قم به‌دنیا آمد. او پس از اتمام آموزش دوره ابتدایی، تحصیلات خود را در ...ادامه مطلب»

هگمتانه‌ی دیروز و همدان امروز: سفر به نخستین پایتخت ایران ...
chn.ir ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ تاریخ
پیشنهاد سفر سفر به نخستین پایتخت ایران هگمتانه‌ی دیروز و همدان امروز از زمان دولت ماد که به عنوان پایتخت انتخاب شد، مورد توجه قرار گرفت. این شهر با آث...ادامه مطلب»

سنگ‌نگارۀ سرپل ذهاب، نماد سُستی باستان‌شناس ایرانی! - ایران آینده...
irane-ayandeh.blogsky.com ۱۳۹۴/۰۱/۳۰ تاریخ
سورنا فیروزی سلسله مقالات تاریخ ماد کهن و دودمان آسووا - 2 https://www.balatarin.com/permlink/2015/4/18/3848105 انوبانی‌نی یکی از فرمانروایانی است که ...ادامه مطلب»

نرخ آپارتمان های دوخوابه در تهران ...
sara.jamejamonline.ir ۱۳۹۳/۰۱/۲۶ اقتصاد
در ادامه رکود بازار مسکن و کاهش معاملات خرید وفروش، متقاضیان کمتری برای خرید به بنگاه های مسکن مراجعه می کنند که پیش بینی می‌شود در سال جاری بازهم از ...ادامه مطلب»

روز ۷ آبان (۲۹ اکتبر) روز کوروش کبیر...
khabareno.com ۱۳۹۲/۰۸/۰۷ اخبار
روز ۷ آبان (۲۹ اکتبر) که تاریخ نویسان آن را روز ورود کوروش به بابل و صدور منشور کوروش می‌دانند به پیشنهاد سازمان بین‌المللی نجات پاسارگاد٬ روز کوروش ک...ادامه مطلب»

آغا محمدخان تهران را به پایتختی برگزید ...
parseed.ir 10/04/1796 تاریخ
در مقطعی کاروان‌های بزرگ که از محورهای مورد بحث عبور می‌کردند شکارهای سودمندی بودند و بعضاً مورد حمله چپاول راه زنان واقع می‌شدند. در این بین بخشی از ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF