جستجو:کلیدواژه=ایران

پایان کار تکواندو زنان ایران در مسابقات آزادجهان با طلای «زهرا شیدایی»...
irna.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۸
تهران- ایرنا- کاروان تکواندو ایران در مسابقات آزاد جهان که در عربستان برگزار شد، با مدال طلای «زهرا شیدایی» به کار خود پایان داد. به گزارش روز شنبه ای...ادامه مطلب»

بحرین به پرداخت ۲۰۰ میلیون یورو غرامت به ایران محکوم شد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ اقتصاد
رییس مرکز امور حقوقی بین المللی معاونت حقوقی ریاست جمهوری، گفت: دیوان داوری بین‌المللی ضمن رد دفاعیات بحرین، این کشور را ناقض معاهده دوجانبه قلمداد کر...ادامه مطلب»

آرم ارتش ایران تغییر کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ارتش
در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش به‌عنوان چهارمین نیروی رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران، آرم این سازمان تغییر یافت. در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ا...ادامه مطلب»

دلار آمریکا از 12 لیر ترکیه جلو زد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ اقتصاد
با افت ارزش لیر به 12 واحد در برابر هر دلار آمریکا حالا چشم ناظران به سقوط بیشتر ارزش لیر به 15 واحد در برابر دلار آمریکا تا پایان سال جاری میلادی اس...ادامه مطلب»

از «کودک همسر» تا«کودک مادر» و «کودک مطلقه»/ رکوردشکنی ازدواج دختران ۱...
isna.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ فرهنگ
جدیدترین آمار منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران در حالی خبر از ازدواج ۹۷۵۳ دختر ۱۰ تا ۱۴ ساله در بهار سال جاری می دهد که این تعداد در قیاس با آمارهای ف...ادامه مطلب»

پشت پرده خبر واگذاری میدان گازی چالوس به روسها ...
iribnews.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ اقتصاد
شرکت نفت خزر ادعا‌های مطرح شده درخصوص' واگذاری ساختار گازی چالوس" را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما، درپی انتشار اخبار ...ادامه مطلب»

تجمع مردم و کشاورزان اصفهان در حمایت از زاینده‌رود (+عکس)/ ما اغتشاش‌‌...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ اخبار
جریان رودخانه زاینده‌رود طی سال‌های گذشته به دلیل عدم مدیریت صحیح آب، از یک رودخانه پرآب دائمی با نوسانات مختلفی مواجه شده و این مشکلات بسیاری را برا...ادامه مطلب»

ماجرای ماهی علی دایی چیست؟ ...
tabnak.ir ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ طبیعت
یک تیم تحقیقاتی بعد از کشف یک گونه جدید ماهی در دریای خزر، نام آنها را «علی دایی» گذاشت و واکنش‌های مختلفی در فضای مجازی دریافت کرد. به گزارش «تابناک...ادامه مطلب»

اصغر فرهادی خطاب به مقامی که این کارگردان را «حکومتی»‌ خواند: من از شم...
per.euronews.com ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ سیاست
اصغر فرهادی تنها کارگردان ایرانی که دوبار موفق به کسب تندیس اسکار شده است به سخنان مدیر گروه مستند روایت فتح، وابسته به سپاه پاسداران، در صفحه اینستاگ...ادامه مطلب»

پناهندگی 3 ملی‌‎پوش بدنسازی ایران در نروژ و اسپانیا...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۲۲
بعد از گذشت یک روز هنوز از امیر اسدالله زاده خبری نیست. این سومین ورزشکاری است که از فدراسیون بدنسازی در یک هفته اخیر در مسابقات برون مرزی از تیم جد...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF