جستجو:کلیدواژه=ایسلند

عنصر مشترک ۷ کشور پیروز در نبرد با کرونا ...
isna.ir ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ سلامت
به دنبال نمونه‌هایی از رهبری واقعی در بحران کرونایی جهان هستید؟ از ایسلند تا تایوان و از آلمان تا نیوزیلند زنان در حال نمایش قدرت خود برای مدیریت اوضا...ادامه مطلب»

426 هزار نفر پای لایو تتلو! چرا انگشت به دهان مانده‌اید؟...
asriran.com ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ مردم
واقعا قرار نیست همه در جامعه اندیشمند یا اهل فضل و کمال شوند. به خدا جامعه پویا احتیاج به همه نوع سلیقه دارد. سلیقه برخی تتلواست و بخشی دیگر شجریان. ...ادامه مطلب»

سعادتمندترین مردم جهان: فنلاند در صدر، ایران در رتبه ۱۱۸...
baharnews.ir ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ فرهنگ
در گزارش جهانی سعادت که روز جمعه، اول فروردین‌ماه ۹۹، منتشر شد، بعد از فنلاند، به ترتیب کشورهای دانمارک، سوئیس، ایسلند، نروژ، هلند، سوئد، نیوزیلند، ات...ادامه مطلب»

تیم ملی با چه تیم‌هایی همگروه نخواهد شد حضور ایران در سید ۳ جام جهانی...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ اخبار
بر اساس نتایج و رتبه تیم‌ها در رنکینگ فیفا، تیم ملی فوتبال ایران در سید ۳ جام جهانی روسیه قرار خواهد گرفت و فرصت خوبی برای صعود از گروهش خواهد داشت. ب...ادامه مطلب»

ثروتمندترین کشورهای جهان کدامند؟ ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ اخبار
تحلیل مجله گلوبال فاینانس نشان می‌دهد بعضی از کوچکترین کشورهای جهان همچنان در صدر فهرست ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارند. به گزارش ایسنا، این رتبه‌...ادامه مطلب»

کدام کشورهای جهان بهترین کیفیت زندگی را دارند؟ ...
asrebazar.com ۱۳۹۵/۰۸/۲۴ فرهنگ
عصر بازار- سازمان توسعه و همکاری اقتصادی اخیرا شاخص زندگی بهتر ۲۰۱۶ از کشورهایی که بهترین کیفیت زندگی را دارد منتشر کرده است. *** کدام کشورهای جهان ب...ادامه مطلب»

۱۰ ثروتمندترین و فقیرترین کشورهای دنیا ...
asretebar.com ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ اقتصاد
عصر اعتبار- ۱۰ ثروتمندترین و فقیرترین کشورهای دنیا موضوع محوری این نوشتار را تشکیل می دهد. مجله‌ی “‘کلوبال فایننس” براساس داده‌­های بانک جهانی و صندوق...ادامه مطلب»

کوهنوردان از ۸ کشور جهان برای صعود به قله سبلان وارد مشگین‌شهر شدند ...
aftabnews.ir ۱۳۹۵/۰۶/۰۵
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مشگین‌شهر گفت: ۲۰ نفر از کوهنوردان و یخنوردان جهان از کشورهای مختلف با ۹۰ نفر از اعضای تیم ملی نوجوانان و جوانان هیما...ادامه مطلب»

فنلاندی‌ها، با سواد ترین مردم دنیا هستند/ نقش کتابخانه‌ها در ارزیابی س...
ical.ir ۱۳۹۵/۰۱/۰۶ تاریخ
تحقیقات بسیاری برای اندازه‌گیری میزان سواد در دنیا انجام شده است. اخیراً تحقیقی در دانشگاه دولتی «بریتانیای نو» صورت گرفته است که معیاری جدید برای برر...ادامه مطلب»

خوش منظره ترین جاده های دنیا...
asriran.com ۱۳۹۴/۰۵/۲۴ سرگرمی
برخی از جاده های دنیا با بهره بردن از مناظر زیبا همیشه در ذهن رانندگان باقی می مانند. در این میان جاده های ساحلی و کوهستانی سهم بیشتری دارند. بزرگراه...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF