جستجو:کلیدواژه=بابل

خشم بریتانیا از بازداشت سفیر این کشور در تهران ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ سیاست
بازداشت کوتاه‌مدت سفیر بریتانیا در تهران خشم لندن را برانگیخت. راب مک‌ایر هم‌زمان با اعتراض‌ها به ساقط کردن هواپیمای اوکراینی توسط سپاه، برای ساعاتی ب...ادامه مطلب»

فرصت یک ماهه به مهناز افشار برای مراجعه به بازپرس ...
rajanews.com ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ مردم
وکیل مهناز افشار در رابطه با آخرین وضعیت پرونده موکلش گفت: پرونده در دادسرای فرهنگ و رسانه مفتوح است و چنانچه ایشان ظرف مدت یک ماه به کشور نیاید در م...ادامه مطلب»

در نشست خبری با صدراعظم اتریش؛ روحانی: برخی از کشورهای اروپایی، بدهکار...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ سیاست
رئیس‌جمهور تاکید کرد: برخی از کشورهای اروپایی، بدهکاری تاریخی به یهودی دارد که ما به آن کار نداریم ولی ملت یهود هم به ما بدهکار است. ما ایرانیان منجی ...ادامه مطلب»

حکم شاه مازندران صادر شد + عکس...
dana.ir ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ ارتش
شرور معروف به شاه مازندران به 16 سال حبس محکوم شد. به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از میزان، حکم قطعی برای شرور معروف به شاه مازندران صادر ...ادامه مطلب»

«شاه مازندران» محاکمه شد ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ مردم
جلسه رسیدگی به اتهامات محمود - ط معروف به شاه مازندران صبح دیروز در دادگاه کیفری شهرستان بابل برگزار شد. این مرد جوان و قوی هیکل مدتی قبل به اتهام ایر...ادامه مطلب»

مشکل پسماند در استان های شمالی وارد مرحله خطرناک شده است ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۸/۱۶ اخبار
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست هشدار داد : مشکل زباله و پسماند در استان های شمالی کشور وارد مرحله خطرناکی شده است . به گزارش پایگاه اط...ادامه مطلب»

بزرگداشت 7 آبان روز کوروش کبیر+ دانلود کلیپ موزیک ویدیو...
beytoote.com ۱۳۹۵/۰۸/۰۸ تاریخ
آبان روز کوروش کبیر ***مراسم مردمی بزرگداشت روز کوروش بزرگ در پاسارگاد 7 آبان 1394 کورش نابغه ای بزرگ، انسانی والامنش، صلح طلب و نیک منش بود. کورش ...ادامه مطلب»

جمع‌آوری تابلوهای «نوتلا بار» در تهران ...
yjc.ir ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ اخبار
در اینجا تصویری از جمع‌آوری تابلوهای «نوتلا بار» در سطح شهر تهران را مشاهده خواهید کرد. به گزارش گروه وب‌گردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ چندی پیش حداد عاد...ادامه مطلب»

کوروش، نمونه برجسته تجاوز تاریخ به اسطوره...
khabareno.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ تاریخ
کوروش، نمونه برجسته تجاوز تاریخ به اسطوره یکی از مهم ترین شاخص های تحلیل و جست و جو در مفهوم «هویت ایرانی» کاویدن تاریخ باستان است. این که در طول تار...ادامه مطلب»

داستان یک عکس؛ عکاسی که بدون سیاه نمایی برنده جایزه جهانی شد!...
mehrnews.com ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ هنر
شناسهٔ خبر: 3575482 - چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۵ مجله مهر > گزارش ویژه عکس یک دختر نابینای ایرانی امسال در بزرگترین مسابقه عکاسی جهان توانست رتب...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF