جستجو:کلیدواژه=بابونه

خوابیدن در 10 ثانیه +تکنیک‌ها و توصیه‌های موثر...
savadezendegi.com ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ سلامت
خبر خوب آن که شیوه‌هایی برای خوابیدن و زود خواب‌رفتن، مبتنی بر مطالعات علمی وجود دارد، که با کمی تمرین می‌توان به سرعت بر این مشکل فایق آمد. این ترفند...ادامه مطلب»

درمان عفونت ریه با یک دمنوش خوشمزه!...
padra.info ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ سلامت
مدیر کل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه برای درمان بیماری‌ها در کنار طب رایج باید از ظرفیت‌های طب سنتی هم استفاده شود گفت: برای درمان عفون...ادامه مطلب»

راهکار طب سنتی برای از بین بردن چربی های بدن...
unique-web.ir ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ سلامت
یک متخصص طب سنتی گفت: در صورتی که افراد دمنوش بارهنگ و خاکشیر را به صورت منظم در رژیم غذایی خود مصرف کنند هرگز دچار اضافه وزن نمی شوند. محمدباقر مینای...ادامه مطلب»

اگر سرماخوردید آنتی بیوتیک را فراموش کنید!! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ سلامت
سرماخوردگی یکی از بیماری های شایع در فصل سرما و پاییز است. در درمان سرماخوردگی باورهای غلطی وجود دارد که ممکن است بیماری سرماخوردگی تان را بدتر کند. ...ادامه مطلب»

دمنوش هایی که سلامتی تان را تضمین می کنند ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ تغذبه
دمنوش ها خواص بسیاری برای بدن و سلامتی تان دارند و بدن شما را از بسیاری از بیماری ها در امان نگه می دارند. برای دانستن خواص این دمنوش ها با ما همراه ...ادامه مطلب»

بهترین دمنوش‌ها برای هر گروه خونی ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ تغذبه
دمنوش‌ها یکی از سالم‌ترین نوشیدنی‌ها محسوب می‌شوند اما تأثیرگذاری آن روی بدن به گروه خونی افراد ارتباط دارد. حال این سوال مطرح است که افراد با توجه به...ادامه مطلب»

دشت گلهای بابونه ...
news.dabi.ir ۱۳۹۴/۰۳/۲۰ طبیعت
دشت گلهای بابونه جنگل فندقلو در ۳۰ کیلومتری شهر اردبیل واقع شده‌است. منطقه فندقلو بخاطر داشتن جاذبه‌های منحصربه‌فرد جنگلی – مرتعی با جذابیتهای طبیعی ...ادامه مطلب»

شعرپارسی صداي پاي آب از سهراب سپهری ...
sohrabsepehri.com ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ هنر
اهل كاشانم روزگارم بد نیست. تكه نانی دارم ، خرده هوشی، سر سوزن ذوقی. مادری دارم ، بهتر از برگ درخت. دوستانی ، بهتر از آب روان. و خدایی كه در این ...ادامه مطلب»

نوشیدنی‌های آرام‌بخش و خواب‌آور...
iranmatlab.ir ۱۳۹۴/۰۲/۲۱ تغذبه
گیاهان دارویی،نوشیدنی‌های آرام‌بخش و خواب‌آور ،استرس‌های روزمره و شرایط سخت زندگی شهری و مدرن باعث شده است که در سرتاسر جهان میلیون‌ها نفر خود را با م...ادامه مطلب»

گیاهــــان خوش عطر و طعم ایران...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۱۸ تغذبه
مریم سعیدنژاد: وقتی در کشوری زندگی کنید که بیشترین گل و گیاه دارویی در آن پرورش می‌یابد، حتما هم باید از مواهب انواع عرقیات گیاهی پرخاصیت و خوش عطرشان...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF