جستجو:کلیدواژه=بالکان

حالا با فساد یک جمله درست کنیم: چرا شاخص فساد در ایران از میانگین جها...
rouydad24.ir ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ فرهنگ
اگر از مدیران مذنون به فساد بپرسیم که چرا شاخص فساد در ایران از میانگین جهانی بیشتر است؟ میگویند اصلا چنین چیزی نیست و این یک دروغ بزرگ است. ایشان بل...ادامه مطلب»

جنگ جهانی اول با ایران چه کرد؟ ...
p.dw.com ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ تاریخ
ایران در جنگ جهانی اول بی‌طرف بود، اما به دلیل ضعف قوای دولتی،‌ این بی‌طرفی رعایت نشد و کشور از شمال و جنوب و غرب به اشغال شد. فجایع این جنگ در شمال‌غ...ادامه مطلب»

نشست صوفیه؛ تاکید رهبران اروپا بر حفظ برجام و داشتن «رویکرد واحد» در ق...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ سیاست
سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا عصر چهارشنبه وارد صوفیه، پایتخت بلغارستان جمع شدند تا در جریان نشستی دو روزه علاوه بر هم‌اندیشی دربارۀ موضع این اتحادیه...ادامه مطلب»

دستاوردهای سفرظریف به آسیای میانه و قفقاز؛ از اجرای تفاهم گازی با گرج...
irna.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ سیاست
تهران- ایرنا- مدیرکل مشترک المنافع وزارت امور خارجه گشایش های بانکی، توسعه همکاری های ترانزینی و سوآپ انرژی را از مهمترین دستاوردهای سفر اخیر ظریف ب...ادامه مطلب»

پاسارگاد در بلگراد! ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ تاریخ
آرامگاه «سرباز گمنام» بلگراد بر فراز بلندترین نقطه شهر با الهام از معماری پاسارگاد ساخته شده و یکی از جاذبه‌های اصلی گردشگری شهر است. سعید صفری مدرس ز...ادامه مطلب»

آنجلینا جولی: دوست دارم به ایران سفر کنم ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ مردم
آنجلیا جولی بازیگر سرشناس آمریکایی در مصاحبه با روزنامه فایننشال تایمز انگلیس گفت که آرزو دارد در صحرای بزرگ آفریقا، شترسواری کند. او همچنین گفت که تم...ادامه مطلب»

محمدجواد ظریف: بیایید جهان را از وهابیت خلاص کنیم ...
nytimes.com ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ سیاست
اين روزها شركتهاي روابط عمومي و تبليغاتی كه ابايی از دريافت دلارهای نفتی ندارند، فرصت بی سابقه ای برای رسیدن به درآمدهای هنگفت یافته اند. جدیدترین پر...ادامه مطلب»

مهر گزارش می‌دهد؛ جشن جهانی نوروز ۹۵ هنوز میزبان ندارد/ ایده‌ای در حا...
mehrnews.com ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ فرهنگ
شناسهٔ خبر: 3576251 - چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۷:۳۰ فرهنگ > میراث فرهنگی و گردشگری جشن جهانی نوروز که چند دوره در کشورهای مختلف با حضور سران کشورهای...ادامه مطلب»

شهریار عدل راه‌حل تاریخ‌گذاری «خشت» را پیدا کرده بود...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ تاریخ
«شهریار عدل در روزهای پایانی عمر راه‌حل تاریخ‌گذاری «خشت» را پیدا کرده بود. اگر کسی از این به بعد گفت راه‌حل این مشکل را پیدا کرده است، بدانید «شهریار...ادامه مطلب»

کمپین حمایت از اعطای جایزه صلح نوبل برای ظریف...
nazarnews.com ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ سیاست
نشان نوبل به مرد صلح سال اعطا شود، کسي که ثابت کرد به جاي جنگ و تهديد مي توان با مذاکره، صلح را برقرار کرد . http://www.nazarnews.com/47817 تلاش فعال...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF