جستجو:کلیدواژه=بیژن نامدار زنگنه

طلب ۵ میلیارد دلاری تهران در بانک مرکزی عراق! ...
baharnews.ir ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ اقتصاد
گروه اقتصادی: در حالی که همزمان با افت فشار گاز صادراتی ایران به عراق، بغداد از آغاز رایزنی برای یافتن جایگزین گاز ایران خبر داده، تهران می‌گوید که طل...ادامه مطلب»

رونق صادرات فرآورده‌های نفتی ایران به‌رغم تحریم‌ها...
dw.com ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ واردات-صادرات
به‌رغم تحریم‌نفتی ایران، صادرات فرآورد‌ه‌های نفتی رونق یافته است. صادرات نفت خام ایران بر اثر تحریم‌ها کاهشی ۸۰ درصدی داشته است. حال آنکه ایران از محل...ادامه مطلب»

رابطه بین حسین هدایتی و مهدی شمس و بابک زنجانی چیست؟ سعید مرتضوی ...
1host2u.com ۱۳۹۷/۱۲/۱۶ سیاست
حسین هدایتی (زاده ۱۳۴۲ در تهران) سرمایه‌دار و مدیر ورزشی ایرانی است. شهرت وی بیشتر به جهت کمک‌های مالی کلان در اواخر دههٔ ۱۳۸۰ به تیم فوتبال پرسپولیس ...ادامه مطلب»

درآمد نفتی ایران به ۴۱ میلیارد دلار رسید ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ اقتصاد
وزیر نفت با مطلوب ارزیابی‌کردن وضعیت بازار نفت، از احتمال افزایش بیشتر قیمت نفت خبر داد و گفت: درآمد نفتی ایران امسال به ۴۱ میلیارد دلار افزایش می‌یاب...ادامه مطلب»

زمانی نیا در کنج تنهایی زیر سایه هووی محبوب! ...
asrenaft.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ اقتصاد
*** تقصیر او نیست؛ مقصر اصلی جایگاه معاونت بین الملل است که به معنای واقعی کلمه تبدیل به یک جایگاه تشریفاتی شده است. حالا که وزیر نفت برای او «هوو» تر...ادامه مطلب»

با دستورالعمل نمی توان جلو فساد را گرفت ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ اخبار
نفت مال مردم است و اینکه برخی بدون حساب و کتاب اموال مردم را بخورند و بعد هم به روی خود نیاورند باید به آن حساس بود و آن فساد را فریاد زد. وزیر نفت گ...ادامه مطلب»

اسپانیا کانال انتقال گاز ایران به اروپا می شود ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ اخبار
وزیر نفت ایران و وزیر صنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا، صبح امروز با یکدیگر دیدار و درباره مسایل و موضوعات مورد علاقه دوطرف در حوزه نفت و انرژی و سرمایه ...ادامه مطلب»

زنگنه: در پس گرفتن پول‌های گمشده نفت با هیچ‌کس دوست نیستم ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ اخبار
در سال‌های اخیر صنعت نفت کشور روزهای سختی را سپری کرد به طوری که به گفته وزیر نفت شرایط سال‌های تحریم سخت‌تر از شرایط جنگ تحمیلی ایران و عراق بود؛ با ...ادامه مطلب»

زنگنه:پرونده دکل حفاری گمشده درحال پیگیری است/دنبال دکل خارجی نیستیم ...
irna.ir ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ اخبار
زنگنه:پرونده دکل حفاری گمشده درحال پیگیری است/دنبال دکل خارجی نیستیم تهران - ایرنا - وزیر نفت با بیان اینکه هیچگاه به دنبال دکل خارجی نیستیم، گفت: قر...ادامه مطلب»

زنگنه: دوران بخور بخور تمام شده/ نصف نیروهای وزارت نفت مازاد هستند ...
asriran.com ۱۳۹۳/۰۵/۲۳ اقتصاد
زنگنه: دوران بخور بخور تمام شده/ نصف نیروهای وزارت نفت مازاد هستند میزان تولید در چند سال گذشته از زمان جنگ هم بدتر بود / مردم باید باور داشته باشند ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF