جستجو:کلیدواژه=تبیان

چرا زن‌ها بیشتر از مردها سردشان می‌شود؟ ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ سلامت
مطالعه‌ای هلندی توانست به این نتیجه برسد که چرا زن‌ها تحمل کمتری در برابر سرما دارند. این مطالعه می‌گوید دمایی که زن‌ها معمولاً در آن احساس راحتی می‌ک...ادامه مطلب»

مستمری کودکان بی سرپرست به ۴۰۰ هزار تومان رسید...
article.tebyan.net ۱۳۹۶/۰۳/۱۴ اخبار
مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در سال جاری مستمری کودکان و نوجوانان بی‌سرپرست از ۳۰۰ هزار تومان به ۴۰۰ هزار توما...ادامه مطلب»

درخواستی اماراتی ها برای بازی نکردن در ایران...
article.tebyan.net ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
فدراسیون فوتبال امارات به عراق پیشنهاد داده تا دیدار تیم های ملی دو کشور در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه به جای ایران در کشور دیگری برگزار شود. پیشخوا...ادامه مطلب»

خودروی دکتر مصدق چه بود و اکنون کجاست + تصاویر...
article.tebyan.net ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ تاریخ
خودروی آمریکایی دکتر مصدق که اکنون ۶ دهه از عمر آن می‌گذرد، بازسازی شده و در محل دفن وی نگهداری می‌شود. بخش تاریخ ایران و جهان تبیان در روز یکشنبه 1...ادامه مطلب»

شرکت ال جی حدود هزار میلیارد تومان از تخلف گمرکی خود را پذیرفت ...
article.tebyan.net ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ واردات-صادرات
یک مقام گمرکی با اشاره به آخرین وضعیت شرکت کره‌ای ال جی گفت: این شرکت حدود هزار میلیارد تومان از تخلف گمرکی خود را پذیرفته است. بخش اقتصاد تبیان به گز...ادامه مطلب»

بازار ماهی شب عید گرم شد...
article.tebyan.net ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ طبیعت
سازمان دامپزشکی توصیه‌هایی را برای خرید ونگهداری ماهی قرمز ارائه واعلام کرد:عرضه بعضی ازگونه‌ها مانندلاک پشت سنگاپوری ویا مینیاتوری(گوش قرمز) ممنوع اس...ادامه مطلب»

دم عید بود و مشغول خونه تکونی، دلش یه تغییر بزرگ می خواست، نمی دونست م...
article.tebyan.net ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ زندگی سبز
در حال تمیز کردن و اصطلاحا خونه تکونی بود، اما چشمش دنبال یه کهنگی و یا از مد افتادگی بود که بتونه امسال تغییرش بده، اما همه ی وسایل خونه، نو و یا تقر...ادامه مطلب»

برای نسل آینده جنگلی نمی ماند!!...
tebyan.net ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ طبیعت
تخریب جنگل ها و منابع طبیعی، موضوع تازه ای نیست. اتفاقی تلخ است که در سال های اخیر رخ داده است. به طوری که منجر به انهدام و حذف چند میلیون هکتاری جنگل...ادامه مطلب»

دستورالعمل حسابداری کارت اعتباری مرابحه به شبکه بانکی ابلاغ شد...
cbi.ir ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ اقتصاد
دستورالعمل حسابداری کارت اعتباری مرابحه (کام) به منظور تبیین بهتر و اجرای صحیح و مطلوب‌تر اجرای این طرح، شامل عملیات حسابداری و نحوه ثبت و ضبط رویداده...ادامه مطلب»

خطر ام اس چه کسانی را تهدید می کند؟ ...
shafaf.ir ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ سلامت
یک متخصص مغز و اعصاب گفت:زنان 15تا 30سال بیشتر از سایرین در معرض بیماری ام اس قرار دارند. تبیان:بهرام هجرانی متخصص مغز و اعصاب گفت:ام اس بیماری اختلال...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF