جستجو:کلیدواژه=تفنگداران

زندگی‌نامه دریادارحبیب‌الله سیاری...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ مردم
حبیب‌الله سیاری (زاده ۱۹ دی ۱۳۳۴ در نوبندگان فسا) دریادار تکاور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده این نیرو از ۲۶ مرداد ۱۳۸۶ تا ۱۴ آبان ۱...ادامه مطلب»

مانور دریایی ایران در منطقه ۲۰ درصد حاکمیت ایران در خزر ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ ارتش
مانور دریایی "امنیت پایدار ۹۸" ارتش ایران در دریای خزر با رمز "یا حسین" آغاز شد. این رزمایش "در گستره‌ای به وسعت ۲۵ هزار و ۸۰۰ مایل مربع دریایی در منط...ادامه مطلب»

ظریف خطاب به بریتانیا: فورا به توقیف نفت‌کش حامل نفت ایران پایان دهید ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ اخبار
محمد جواد ظریف، از بریتانیا خواست که فورا به توقیف نفت‌کش حامل نفت ایران پایان دهد. یک ابرنفتکش که از ایران حرکت کرده بود، چهارم ژوئیه (۱۳ تیر) از سوی...ادامه مطلب»

دستبرد به میراث هخامنشی در پسابرجام ...
entekhabkhabar.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ تاریخ
پس از دستبرد چند میلیارد دلاری به اموال ایران، دیوان عالی آمریکا حکم به فروش آثار باستانی و پرداخت غرامت به آمریکایی ها داد دستبرد به میراث هخامنشی در...ادامه مطلب»

(تصاویر) دختر نابغه‌ ایرانی در ناسا ...
fararu.com ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ مردم
از میان 18 هزار شرکت کننده در دوره فضانوردی دو ساله ناسا 12 نفر موفق به پذیرش نهایی شدند که در میان آنها نام یک دختر ایرانی به چشم می خورد. به گزارش...ادامه مطلب»

دسته گلي ديگر از احمدي‌نژاد و دوستان ...
ghanoondaily.ir ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ سیاست
اي كاش دولت در زمينه اطلاع رساني، كوتاهي نمي‌كرد و برخي فسادها و خسارت‌هايي كه از دولت قبل به ارث رسيده را بازگو مي‌كرد قانون- د‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اوود‌‌‌‌‌‌...ادامه مطلب»

بی‌احتیاطی دو میلیارد دلاری...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ اقتصاد
ولی‌الله سیف: متاسفانه در دولت گذشته به‌رغم هشدارهای دلسوزانه و پیگیرانه کارشناسان و مدیران بانک مرکزی مبنی‌بر پرهیز از سرمایه‌گذاری روی اوراق بهادار...ادامه مطلب»

کارت تبریک عجیب روس‌ها برای داعش+ عکس ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۰۲ اخبار
در روسیه کارت کریسمسی منتشر شد که تصویر روی آن پیام «مرگ برای داعش» بود. کارت تبریک سانتا برای داعشی ها! به گزارش اکسپرس، روسیه تصویری تبلیغاتی به سبک...ادامه مطلب»

شهردار شهر "ناگو" ژاپن در گفتگو با مشرق: ژاپن به "بچه حرف گوش کن" آمری...
mashreghnews.ir ۱۳۹۳/۰۳/۰۵ ارتش
"سوسومو اینامینه" شهردار ژاپنی که آمریکایی‌ها قصد دارند پایگاه نظامی جدیدی را در شهر تحت مدیریت او تاسیس کنند، به اتکای شعارهای ضدآمریکایی، بار دیگر ب...ادامه مطلب»

الف - مروری بر مداخلات نظامی آمریکا در پنجاه سال اخیر...
alef.ir ۱۳۹۲/۰۶/۰۹ اخبار
جنگ؛ به عنصری لاینفک در سیاست خارجی ایالات متحده آمریکا تبدیل شده است. از جنگ دوم جهانی به بعد، ایالات متحده هر گاه که منافع خود و هم پیمانان نزدیک ر...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF