جستجو:کلیدواژه=تومان

نماینده مجلس: اختلاس ۷۳۰ میلیون دلاری در زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ اخبار
۱۳ میلیون تن نهاده‌ای که وارد کشور نشد / وزارت جهاد کشاورزی بدون اینکه نهاده‌ دامی وارد شده باشد، صریحا قید می‌کند که این نهاده وارد کشور شده است. نم...ادامه مطلب»

افشای اختلاس‌های چند هزار میلیاردی در بنیاد شهید...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ اخبار
متأسفانه بنیاد شهید در این سال‌های اخیر هم که به آفت‌های زیادی گرفتار شده است، مثلاً یک گروه عمده‌ای از مدیران بانک دی دستگیر شدند و در زندان هستند ر...ادامه مطلب»

دلار در بازار آزاد چند شد؟ | دلارهای خانگی هم به صرافی‌ها می‌آید ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ اقتصاد
رئیس کانون صرافان ایران گفت: قیمت ارز در دو روز گذشته از ۳۳ هزار و ۶۰۰ تومان به ۳۱ هزار و ۵۰۰ تومان در روز جاری کاهش داشته است و کاهش قیمت ارز در روزه...ادامه مطلب»

اسامی ۱۴۴ روانشناس نما ؛ از انوشه و هلاکویی تا آزیتا ساعیان و ... | ته...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ فرهنگ
سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور ساعاتی پیش اسامی افراد غیر روانشناس و فاقد مجوز را در حالی منتشر کرد که در بین این لیست ۱۴۴ نفره، اسامی افراد مشهو...ادامه مطلب»

روایت فارس از قیمت‌های جدید: مرغ ۶۰ هزار، تخم‌مرغ ۸۰ هزار، روغنِ، ۶۰ ه...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ اقتصاد
محاسبات فارس نشان می‌دهد که دهک‌های کم‌درآمد و متوسط جامعه شهری کشور با بهبود قدرت خرید مواجه خواهند شد. فارس نوشت: با اجرای طرح اصلاح یارانه‌ها و وا...ادامه مطلب»

حکم اعدام محیط‌بان برومند نجفی دوئل با شکارچی مسلح...
jjo.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ اخبار
تپش سرنوشت محیط‌بانانی که متهم به قتل شکارچیان شدند را بررسی می‌کند دوئل با شکارچی مسلح محیط‌ بان همیشه روی لبه تیغ حرکت می‌کند. هم باید با جان و تما...ادامه مطلب»

آبفای تهران: سرقت دریچه فاضلاب افزایش یافته/ ۲۱۰۰ سرقت در ۶ ماه/ سرقت ...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ اخبار
دریچه‌هایی که به سرقت می‌رود، چدنی است. سارقان حتی درچه‌های بتنی را هم می‌برند تا از آرماتورهای درون بتن استفاده کرده و بفروشند. تجارت‌نیوز نوشت: معا...ادامه مطلب»

تجمع مردم و کشاورزان اصفهان در حمایت از زاینده‌رود (+عکس)/ ما اغتشاش‌‌...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ اخبار
جریان رودخانه زاینده‌رود طی سال‌های گذشته به دلیل عدم مدیریت صحیح آب، از یک رودخانه پرآب دائمی با نوسانات مختلفی مواجه شده و این مشکلات بسیاری را برا...ادامه مطلب»

جریمه «دور دور» و سگ‌گردانی چقدر است؟ ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ اخبار
سخنگوی ناجا می‌گوید: دور دور اگر مخل آرامش و امنیت عمومی، مزاحمت برای نوامیس مردم، اخلال در آمدوشد و نظم ترافیکی مردم باشد، فعل مجرمانه محسوب می‌شود. ...ادامه مطلب»

سونامی عجیب ورود پوشاک بنگلادشی به ایران | تولیدکنندگان داخلی توان رقا...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ واردات-صادرات
عضو هیات مدیره اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک گفت: در پی کوچک شدن بازار پوشاک اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا، کشور بنگلادش به بازار پوشاک ایرا...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF