جستجو:کلیدواژه=تیرماه

هشدار؛ نفوذ توده جدید گردوخاک از عراق به خوزستان | ماندگاری هوای غبارآ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۴/۱۳ طبیعت
مرکز ملی پایش و هشدار سریع گردوخاک هواشناسی خوزستان از نفوذ توده جدید خاک عراقی به استان خبر داد و توصیه کرد بیماران تنفسی، افراد سالخورده و کودکان از...ادامه مطلب»

آبفای تهران: سرقت دریچه فاضلاب افزایش یافته/ ۲۱۰۰ سرقت در ۶ ماه/ سرقت ...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ اخبار
دریچه‌هایی که به سرقت می‌رود، چدنی است. سارقان حتی درچه‌های بتنی را هم می‌برند تا از آرماتورهای درون بتن استفاده کرده و بفروشند. تجارت‌نیوز نوشت: معا...ادامه مطلب»

هشدار به مالکان املاک | ۱۲ روز تا پایان مهلت ثبت نام در سامانه املاک و...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ اخبار
به گفته مسئولان مهلت ثبت نام در سامانه املاک و اسکان تا پایان مهرماه است و بنابراین تنها ۱۲ روز فرصت برای ثبت نام مالکان باقی مانده است. به گزارش همشه...ادامه مطلب»

آمریکا گروه صنعتی ماموت را از تحریم خارج کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ اخبار
گروه صنعتی ماموت P.J.S، گروه صنعتی ماموت تهران، صنایع ماموت، گروه صنعتی ماموت و شرکت ماموت دیزل شرکت‌هایی هستند که از فهرست SDN وزارت خزانه‌داری آمریک...ادامه مطلب»

تبرئه رییس جمهوری سابق آرژانتین در پرونده مرتبط با ایران...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ مردم
خانم کرشنر به تبانی با ایران برای سرپوش گذاشتن روی پرونده آمیا متهم شده بو اما دادگاه او را از این اتهام تبرئه کرد. دادگاهی در آرژانتین " کریستینا فر...ادامه مطلب»

معمای مرگ فوک‌های خزری ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ طبیعت
افزایش تلفات فوک‌های خزری در استان‌های گیلان و مازندران طی ماه‌های گذشته نگرانی‌ها از انقراض این گونه نادر دریای خزر را بیشتر کرده‌ است. همشهری آنلاین...ادامه مطلب»

سقوط آزاد به زیر خط فقر |‌ کارگران و بازنشستگان: دیگر توان خریدن شیر و...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ اقتصاد
درباره دلایل تورم سرسام‌آور، کارشناسان اقتصادی و فعالان کارگری بارها سخن گفته‌اند؛ افزایش چشمگیر پول و شبه پول در دست خواص، پایین بودن نرخ تولید واقعی...ادامه مطلب»

دادگستری: تکذیب کشته شدن یک متهم زیر شکنجه...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ ارتش
حسب گزارش‌های واصله فرد مذکور از عوامل مسلح گروهک تروریستی بوده که تیرماه سال جاری در درگیری مسلحانه کشته می‌شود. مرکز رسانه قوه قضاییه مرگ شخصی با ه...ادامه مطلب»

آپارتمان های قدیمی روی بورس آمدند | تاثیر گرانی بر بازار مسکن ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ اقتصاد
آمار و ارقام از سوق یافتن تدریجی خریداران مسکن در تهران به سمت واحدهای قدیمی‌ساز خبر می‌دهد؛ به طوری که به دلیل افت توان متقاضیان واقعی طی هفت سال گذش...ادامه مطلب»

قیمت‌ها سر رفت؛ بازار لبنیات شیر تو شیر شد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ اقتصاد
خارج شدن قیمت شیر از قیمت‌گذاری دستوری می‌تواند زمینه را برای ایجاد فضای رقابتی بین شرکت‌هایی که در حوزه لبنیات فعالیت می‌کنند، فراهم کند، حال باید د...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF