جستجو:کلیدواژه=جایزه نوبل

پرتاب گاز اشک‌آور به معترضان حمله موشکی سپاه به هواپیمای اوکراینی در ت...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ اخبار
بر اساس گزارش‌ها و ویدئوهای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی، در برخی دانشگاهای ایران، از جمله صنعتی شریف، تهران و امیرکبیر تجمع‌ها و تظاهراتی در اعتراض ...ادامه مطلب»

برندگان جایزه صلح نوبل خواستار آزادی احمدرضا جلالی شدند ...
dw.com ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ ارتش
دهها برنده جایزه صلح نوبل در نامه‌ای به آیت‌الله خامنه‌ای، خواستار دخالت او در پرونده احمدرضا جلالی و آزادی پزشک زندانی درایران شدند. این سومین نامه‌ا...ادامه مطلب»

به دلیل پژوهش روی ساعت بیولوژیک بدن نوبل پزشکی به 3 دانشمند آمریکایی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ اخبار
جایزه نوبل پزشکی امسال به طور مشترک به سه آمریکایی تعلق گرفت. به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، این جایزه 825000 پوندی بین سه دانشمندان آمریکایی به ن...ادامه مطلب»

حضور دانشمند جوان ایرانی در نشست سالانه نوبلیست‌ها ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ اخبار
دانش‌آموخته دکتری پژوهشگاه مواد و انرژی برای شرکت در نشست سالانه برندگان نوبل «لیندا» در آلمان در فهرست ۴۰۰ دانشمند جوان برتر ۲۰۱۷ قرار گرفت و به این ...ادامه مطلب»

. هاراکیری یا خودکشی سامورایی چیست؟ | شگفتی های تاریخ...
historywonders.ir ۱۳۹۵/۰۶/۲۷ تاریخ
هاراکیری یک نوع خودکشی سنتی است که در گذشته توسط سامورایی های ژاپنی انجام می شد. این خودکشی به این صورت انجام می شد که فرد چاقویی را از سمت چپ به درون...ادامه مطلب»

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اعلام کرد: لزوم جذب نخبگان ایرانی...
dolat.ir ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ اخبار
یکی از مهم ترین نقش های پژوهشگران، رهبری در علم است که مقام معظم رهبری نیز بر آن تأکید داشتند و عنوان کردند که این پژوهشگران باید تیم های تحقیقاتی را ...ادامه مطلب»

انتقاد اردوغان از نامزد شدن مرکل برای جایزه صلح نوبل / جایزه نوبل برای...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ اخبار
اردوغان بدون اشاره به نام آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان از نامزدشدن او برای دریافت نوبل صلح انتقاد کرد . رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه در جلسه رهبران ...ادامه مطلب»

حافظ خوانی در خون ایرانی‌هاست ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ اخبار
صبح روز شنبه 6 دسامبر 2014 خانم بیانکا ماریا اسکارچیا آمورتتی طبق قرار قبلی، مرا در منزلشان، که ویلایی است دو طبقه با باغی پرگل و ورودیش به روی دیوار ...ادامه مطلب»

سوئتلانا الکسیویچ کیست و چرا نوبل گرفت؟ ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ اخبار
سوئتلانا الکسیویچ در 31 مه 1948 در شهر یاوانو-فرانکوفسک اوکراین به‌دنیا آمد. مادرش اهل بلاروس، پدرش اهل اوکراین و هر دو معلم بودند. از دوران دانش‌آموز...ادامه مطلب»

کمپین حمایت از اعطای جایزه صلح نوبل برای ظریف...
nazarnews.com ۱۳۹۴/۰۵/۳۱ سیاست
نشان نوبل به مرد صلح سال اعطا شود، کسي که ثابت کرد به جاي جنگ و تهديد مي توان با مذاکره، صلح را برقرار کرد . http://www.nazarnews.com/47817 تلاش فعال...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF