جستجو:کلیدواژه=جمهوری اسلامی

"فایننشال تایمز": سیل سفر بازرگانان روسی به ایران برای دوره کارآموزی م...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ واردات-صادرات
تنها ماه گذشته، علی توانست 160 روس را که عمدتا تاجر بودند، به تهران بیاورد، در حالی که تعداد گردشگران روسی که او در ماه پیش از آغاز همه گیری کرونا به ...ادامه مطلب»

تصاویر انتقال غیراستاندارد نفت ربوده‌ شده ایران به یک نفتکش در آب‌های ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ اخبار
در حالی چند هفته از راهزنی دریایی یونان در توقیف نفتکش حامل نفت ایران می‌گذرد که خبر می‌رسد محموله این نفتکش به‌صورت غیراستاندارد در حال انتقال به یک ...ادامه مطلب»

اقدام جدید آمریکا علیه ایران | کشتی ۱۱۵ هزار تنی با پرچم ایران و خدمه ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ اخبار
۳ منبع آگاه اعلام کرد که آمریکا رسما یک محموله نفت توقیف شده ایران در یک نفتکش با خدمه روس را ضبط کرده و درحال ارسال آن به خاک خود است. به گزارش همشهر...ادامه مطلب»

مرگ خاموش رشت؛ اینجا همه‌چیز بر زباله استوار است | دره قرقاول‌ها چگونه...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ طبیعت
تجمع مردم سراوان گیلان در ورودی محل دپوی زباله‌های رشت که از ۳۷-۳۸ سال پیش روی هم تلنبار شده، در یک دهه گذشته بارها تکرار شده است. تجمعی که معمولا با ...ادامه مطلب»

واکنش کویت به اعتراض ایران به توافق کویت و عربستان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۱/۱۱ اقتصاد
وزیر خارجه کویت پس از واکنش وزارت امور خارجه ایران به توافق کویت و عربستان در مورد میدان گازی «آرش/الدره»، امروز، گفت: این میدان گازی یک موضوع سه جانب...ادامه مطلب»

حکم اعدام محیط‌بان برومند نجفی دوئل با شکارچی مسلح...
jjo.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ اخبار
تپش سرنوشت محیط‌بانانی که متهم به قتل شکارچیان شدند را بررسی می‌کند دوئل با شکارچی مسلح محیط‌ بان همیشه روی لبه تیغ حرکت می‌کند. هم باید با جان و تما...ادامه مطلب»

آرم ارتش ایران تغییر کرد...
asriran.com ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ ارتش
در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش به‌عنوان چهارمین نیروی رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران، آرم این سازمان تغییر یافت. در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ا...ادامه مطلب»

پشت پرده خبر واگذاری میدان گازی چالوس به روسها ...
iribnews.ir ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ اقتصاد
شرکت نفت خزر ادعا‌های مطرح شده درخصوص' واگذاری ساختار گازی چالوس" را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صدا وسیما، درپی انتشار اخبار ...ادامه مطلب»

میل به برگزاری جلسات غیر‌علنی در مجلس اصولگرایان پارلمان محرمانه‌ها ...
fararu.com ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ سیاست
مجلس بعد از ماجرا‌های افغانستان و به‌قدرت‌رسیدن طالبان هم یک جلسه غیر‌علنی با سردار قاآنی برگزار کرد. طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی هم بار ا...ادامه مطلب»

نیلی احمدآبادی از دانشگاه تهران رفت؛ مقیمی سرپرست شد ...
tn.ai ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ اخبار
وزیر علوم طی حکمی «سید محمد مقیمی» را به عنوان «سرپرست دانشگاه تهران» منصوب کرد. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم به نقل از اداره‌کل روابط عمومی...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF