جستجو:کلیدواژه=جهانی

پس لرزه تجمع تفریحی نوجوانان/ کافه‌های شیراز را فله‌ای بستند...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۸
«کافه‌های معروف را بسته‌اند. کافه‌هایی که پاتوق بود. یک روز ساعت ۲ آمدند و گفتند ۱۲ شب می‌آییم پلمب کنیم. آمدند کافه را بدون هیچ نامه و دلیلی بستند. ...ادامه مطلب»

آماده باش در انگلیس | برای جنگ جهانی سوم آماده شوید ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ارتش
فرمانده کل نیروهای مسلح انگلیس به نیروهای نظامی این کشور اعلام کرد که با توجه به درگیری ها در اوکراین، برای یک رویارویی تمام عیار در اروپا آماده شوند....ادامه مطلب»

گلوله باران سنگین مواضع جمهوری آذربایجان از سوی ارمنستان ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ ارتش
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان مدعی شد نیروهای ارمنستانی مواضع مرزی این کشور را به شدت گلوله باران کردند. به گزارش همشهری‌آنلاین، در تداوم اتهام زنی باکو...ادامه مطلب»

"فایننشال تایمز": سیل سفر بازرگانان روسی به ایران برای دوره کارآموزی م...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ واردات-صادرات
تنها ماه گذشته، علی توانست 160 روس را که عمدتا تاجر بودند، به تهران بیاورد، در حالی که تعداد گردشگران روسی که او در ماه پیش از آغاز همه گیری کرونا به ...ادامه مطلب»

جزئیات جدید درباره پول جدید ایران | مردم چگونه می‌توانند از پول جدید ا...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین، بیش از یک دهه است که گرایش جدیدی در حوزه پولی دنیا با نام رمزارزها به وجود آمده که این روزها با افت و خیزی که دارد،‌ نمودِ بیش...ادامه مطلب»

شکست «شاهزاده ایرانی» مقابل ترامپ؛ حسین وفایی از رقابت‌های جهانی اسنوک...
ir.voanews.com ۱۴۰۱/۰۲/۱۰
حسین وفایی قهرمانی ایرانی اسنوکر، به‌رغم شکست در دور نخست مسابقات قهرمانی جهان، می‌گوید به دستاوردهای تاریخی خود افتخار می‌کند. حسین وفایی ۲۷ ساله، که...ادامه مطلب»

کشتی آزاد ایران؛ قهرمان شش ستاره آسیا شد ...
tabnak.ir ۱۴۰۱/۰۲/۰۷
در پایان ۵ وزن دوم کشتی آزاد قهرمانی آسیا در اولانباتور مغولستان، یونس امامی در ۷۴ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در ۹۲ و یدالله محبی در وزن ۱۲۵ کیلو به م...ادامه مطلب»

تیم تپانچه زنان در جام جهانی برزیل قهرمان شد ...
isna.ir ۱۴۰۱/۰۱/۲۶
تیم ملی تپانچه زنان در جریان مسابقات تیراندازی جام جهانی برزیل به مدال طلا رسید. به گزارش ایسنا، در پایان سومین روز از مسابقات تیراندازی جام جهانی برز...ادامه مطلب»

/گزارش-ایندیپندنت عربی/ جنگ اوکراین، جهان را رسوا کرد ...
https ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ سیاست
در پی تلاش بی‌وقفه غرب برای تبلیغ عملیات نظامی روسیه در اوکراین به عنوان "تجاوز نابخشودنی" پوتین و توسل به اصول و ارزش‌های انسانی و حقوق بشری در این م...ادامه مطلب»

ایران و چند کشور دیگر تا ۳۰ سال آینده قابل سکونت نخواهد بود! | دلایل و...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۱/۰۴ طبیعت
یک سایت خبری از گزارش ناسا در مورد افزایش دمای جهان و غیر قابل سکونت شدن برخی از کشورها تا ۳۰ سال آینده خبر داد. به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF