جستجو:کلیدواژه=حج

حج تمتع با دلار ۳۹۰۰ تومانی؛ با چه استدلالی؟ / کشور در بحران، اما آقا...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ فرهنگ
هزینه نهایی حج تمتع سال ۹۷ با ارز مبادله‌ای یعنی با دلار ۳۹۰۰ تومان محاسبه شده است. حجت الاسلام سید علی قاضی عسکر ‏نماینده، ولی فقیه در امور حج و زیار...ادامه مطلب»

هزینه ویزای هر زائر اربعین۱۷۰ هزار تومان/ شرط پرداخت ارز مسافرتی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ اخبار
با حذف دلار از صدور ویزای اربعین، زائران می‌توانند به جای پرداخت دلار به عنوان هزینه ویزای خود معادل ریالی آن را پرداخت کنند. به گزارش ایسنا، بر اساس ...ادامه مطلب»

ویزای اربعین گران شد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ اخبار
با توجه به روند افزایشی نرخ ارز در هفته اخیر، قیمت ویزای اربعین نیز تحت تاثیر قرار گرفت و به گفته مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت، ویزای عراق که...ادامه مطلب»

رای الیوم: عربستان حمله رسانه‌ای به ایران را ممنوع کرد ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ اخبار
یک روزنامه‌ی عربی فرامنطقه‌ای اعلام کرد که دیوان پادشاهی عربستان روزنامه‌ها و تلویزیون‌های داخلی و خارجی خود را از انتشار اخبار علیه ایران ممنوع کرد. ...ادامه مطلب»

بارگیری اقلام دارویی ایران برای حج آغاز شد 60 تن اقلام دارویی به عربس...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ اخبار
رییس مرکزپزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر در زمان بارگیری اقلام بارگیری داروهای ایران به تشریح جزییات فعالیت این سازمان برای حج امسال پرداخت. به گزارش...ادامه مطلب»

دکتر کوشکی: تضمین سلامت حجاج ایرانی چیست؟/ آیا می توان به قول حکومت بن...
jahannews.com ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ فرهنگ
جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰ پرسش اساسی مردم ایران و زائرانی که با اعتماد به مسئولان بعثه و سازمان حج، در سال جاری قصد تشرف به حج را دارند از مقامات بعث...ادامه مطلب»

رییس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر: تیم پزشکی ایران عازم عربستان می...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ اخبار
رییس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر گفت: تیم پزشکی هلال برای بررسی بیمارستان‌ها و تجهیزات آنها در مکه و مدینه، 9 شوال 13 تیر ماه به عربستان اعزام می‌...ادامه مطلب»

مدیر عتبات به ایسنا اعلام کرد هیچ زائر ایرانی در انفجار کربلا آسیب ند...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ اخبار
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اعلام کرد: هیچ زائری در انفجار انتحاری امروز (جمعه) در کربلا آسیب ندیده است. محسن نظافتی به ایسنا گفت: هفت صبح ر...ادامه مطلب»

رییس جمهور روحانی: همیشه با مردم مانند ایام انتخابات برخورد کنید/ از د...
asriran.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ سیاست
موسیقی‌های سطح پایین را نمی پسندیم، هرچند برخی گفتند خوب است. نخستین نشست خبری رئیس دولت دوازدهم که در مرکز همایش‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران ...ادامه مطلب»

افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج امسال/ اعزام از اول مرداد آ...
snn.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ فرهنگ
رئیس سازمان حج‌ و زیارت خبر داد افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج امسال/ اعزام از اول مرداد آغاز می‌شود رئیس سازمان حج و زیارت با اعلام خبر ا...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF