جستجو:کلیدواژه=ختمی

ژنرال روس ستاره‌اش را به احترام سرباز ایرانی کَند ...
tabnak.ir ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ ارتش
«قربان تا به حال دو هواپیما را در آسمان تبریز منهدم کرده‌ایم. آمار تلفات بمباران‌ها زیاد است. پادگان ارتش سه بار مورد حمله قرار گرفته. پادگان مراغه را...ادامه مطلب»

آیت الله هاشمی رفسنجانی : خون شیخ نمر «امت واحده» را از دست فرعون های ...
ion.ir ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ اخبار
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در پی شهادت آیت الله نمر در پیامی تصریح کرد: شهید آیت الله نمر با زندگی طلبگی و عالمانه و سخنان منطقی و عاقلانه، الگوی همه ...ادامه مطلب»

درمان لکه های صورت با مواد طبیعی و روش های خانگی ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۱۶ سلامت
درمان لکه های صورت با روش های شیمیایی و طبیعی ممکن است. ولی بهترین روش برای درمان لکه های صورت تان استفاده از روش های طبیعی و خانگی است. برای درمان پ...ادامه مطلب»

آیا برگزاری مراسم ازدواج در ماه محرم الحرام جایز است؟ ...
tebyan.net ۱۳۹۳/۰۸/۰۸ فرهنگ
پرسش یکی از سنت های معروف و پسندیده در کشور ما این است که در دو ماه محرم و صفر به احترام اینکه این دو ماه، ماه های حزن و اندوه اهل بیت علیهم السلام اس...ادامه مطلب»

نقویان: ما در جامعه خودمان امیر کبیر هایی را خفه کردیم/شاه قجری رگ او ...
entekhab.ir ۱۳۹۳/۰۲/۲۶ سیاست
نقویان به عنوان یک روحانی محبوب که در دوره ای در کنار حجت الاسلام پناهیان دو سخنران معروف تهران بودند، این روزها کمتر با سخنرانی های به روز و همراه اش...ادامه مطلب»

گیاهان دارویی: گیاه ختمی، خواص گل ختمی ...
1host2u.com ۱۳۹۲/۱۱/۱۱ زندگی سبز
گیاهان دارویی: گیاه ختمی، خواص گل ختمی آشنایی با خواص گل ختمی و نحوه استفاده: داروی گیاهی ختمی: گل ختمی به ارتفاع دو متر گل‌های صورتی، قرمز وسفید دار...ادامه مطلب»

بفرمایید چای سبز !...
niksalehi.com ۱۳۹۲/۰۶/۱۹ اخبار
بهترین خبر برای 170 میلیون نفری که در دنیا به هپاتیت C مبتلا هستند این است که نوشیدن یک فنجان چای سبز می‌تواند در مقابله با این بیماری بسیار موثر باشد...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF