جستجو:کلیدواژه=خشخاش

جنگ افیون و مبارزه ساختگی آمریکا با مواد مخدر در افغانستان ...
mehrnews.com ۱۳۹۷/۰۱/۰۸ ارتش
شناسهٔ خبر: 4245857 - چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹ بین الملل > آسیای غربی واشنگتن به هیچ وجه حاضر به نابودی سود کلان حاصل از تولید مواد مخدر در اف...ادامه مطلب»

هدیه ای مناسب به خود و عزیزانتان دستبند چرمی پلاکدارماه تولد...
artemisia.ir ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ بازرگانی
سمبل ماه تولد شما چیست؟ دستبندهای چرمی با سمبل ماه تولد شما و عزیزانتان http://danamotor.ir/media/Zodiac_Sign_Farvardin_Symbol_Aries_Leather_Brace...ادامه مطلب»

ترک اعتیاد زیر بیهوشی چیست؟ ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۷/۲۹ سلامت
مردم در عهد باستان برای ایجاد بیهوشی از منا بع مختلف نظیر عصاره های خشخاش و یا روشهای فیزیکی نظیر ضربه به سر استفاده می کردند.و حالا با پیشرفت در دارو...ادامه مطلب»

محصولات طرح سنتی: همه جیز درباره ترمه و محصولات تولید شده از پارچه ترم...
artemisia.ir ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ بازرگانی
همه جیز درباره ترمه و محصولات تولید شده از پارچه ترمه ترمه چیست؟ ترمه، نوعی پارچه گرانبهای بافته‌شده از الیاف بسیار لطیف است که از صنایع دستی نساجی ن...ادامه مطلب»

آمار خارق العاده کشت خشخاش پس از 12 سال اشغال / درآمد میلیاردی قاچاق م...
fardanews.com ۱۳۹۳/۰۸/۰۵ اخبار
داستان غم‌انگیز کشت تریاک در افغانستان آمار خارق العاده کشت خشخاش پس از 12 سال اشغال / درآمد میلیاردی قاچاق مواد مخدر به جیب چه کسانی می‌رود؟ + تصاویر...ادامه مطلب»

فرمانی بزرگ برای تغییر مالکیت و افشای ثروت در اقتصاد ایران...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۳/۰۶/۱۸ اقتصاد
سید‌مهدی سدیدی پژوهشگر s.m.sadidi@gmail.com بخش اول «موسسات و نهادهای عمومی غیردولتی موضوع ماده (۵) قانون محاسبات عمومی و شرکت‌های تابعه و وابسته آنها...ادامه مطلب»

حسن روحانی در جمع خبرنگاران اعلام کرد: قول رییس‌جمهور پاکستان درباره ...
snn.ir ۱۳۹۳/۰۱/۰۸ اخبار
مدتی است که بحث انعقاد یک قرارداد مهم و جامع و استراتژیک بین ایران و افغانستان مطرح است که مواد و مقدمات این قرارداد نیز آماده شده است. به گزارش گرو...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF