جستجو:کلیدواژه=دادگاه عالی

اقدام دیوان دادگستری اروپا برای مقابله با تحریم‌های آمریکا علیه ایران ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۲/۲۱ اخبار
بسیاری از شرکت‌های اروپایی از بیم تحریم‌های آمریکا، از فعالیت‌های اقتصادی در ایران دست کشیده‌اند. با رأی دیوان دادگستری اروپا ممکن است وضعیت تغییر کند...ادامه مطلب»

دادگاهی در بریتانیا: امیر دوبی دخترانش را ربوده است...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۲/۱۶ مردم
طبق اعلام دادگاه عالی بریتانیا حاکم دوبی یکی از همسران خود را که از دوبی گریخته و در لندن پنهان شده، تهدید و مرعوب کرده است. قاضی دادگاه او را همچنین ...ادامه مطلب»

احتمال رفع توقیف نفتکش بریتانیایی "استینا ایمپرو"...
dw.com ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ اخبار
بر اساس گزارش خبرگزاری‌ها به نقل از محافل دیپلماتیک ایران، احتمال دارد ظرف چند روز آینده از نفتکش بریتانیایی "استینا ایمپرو" رفع توقیف شود. این نفتکش ...ادامه مطلب»

مقصد نفتکش آدریان دریا مشخص شد ...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ اخبار
رسانه‌ها مدعی شده‌اند که مقصد نفتکش آدریان دریا (گریس ۱) بندری در یونان است. به گزارش ایسنا به نقل از شبکه بلومبرگ، ابر نفتکش آدریان دریا (گریس ۱) که ...ادامه مطلب»

ظریف خطاب به بریتانیا: فورا به توقیف نفت‌کش حامل نفت ایران پایان دهید ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ اخبار
محمد جواد ظریف، از بریتانیا خواست که فورا به توقیف نفت‌کش حامل نفت ایران پایان دهد. یک ابرنفتکش که از ایران حرکت کرده بود، چهارم ژوئیه (۱۳ تیر) از سوی...ادامه مطلب»

جزئیات تازه درباره دو ایرانی متهم به جاسوسی از مجاهدین در آمریکا ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۰۶/۰۱ اخبار
جزئیات تازه‌ای در مورد دو شهروند ایرانی – آمریکایی متهم به جاسوسی در ایالات متحده منتشر شده است. احمدرضا محمدی دوستدار، ۳۸ ساله و مجید قربانی ۵۹ ساله ...ادامه مطلب»

۶ نکته درخصوص مصادره برج بنیاد علوی در آمریکا ...
fardanews.com ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ اخبار
وکیل دولت آمریکا در جریان پرونده مربوط به مصادره برج متعلق به بنیاد علوی، در بیانیه‌ای اعلام کرد هیئت منصفه دادگاه رسیدگی به پرونده ساختمان «بنیاد علو...ادامه مطلب»

واکنش میراث فرهنگی به مصادره آثار تاریخی ایران در آمریکا ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ اخبار
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری اعلام کرد: براساس بررسی‌های انجام شده، فقط الواح هخامنشی بحث مورد شکایتِ قربانیان حادثه تروریستی هستن...ادامه مطلب»

هلند در نسل‌کشی سربرنیتسا مقصر شناخته شد ...
mehrnews.com ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ ارتش
شناسهٔ خبر: 4015637 - سه‌شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶ بین الملل > اروپا دادگاه عالی هلند دولت این کشور را در رابطه با کشتار ۳۰۰ مرد بوسنیایی در شهر سربرنی...ادامه مطلب»

دادستان واشنگتن، رأی قاضی روبارت علیه تصمیم ترامپ را عمومی کرد و آن را...
donya-e-eqtesad.com ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ اخبار
دنیای اقتصاد: یک قاضی دستور مرد نارنجی را هوا کرد. فرمانی اجرایی که می‌گفت ورود اتباع 7 کشور به ایالات‌متحده ممنوع است. این پرسش حالا مطرح است که آیا ...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF