جستجو:کلیدواژه=داروسازی

بورس تهران میلیونی شد | افزایش چشم گیر شاخص کل ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ اقتصاد
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۴۰ هزار و ۴۱۷ واحد صعود، رقم یک میلیون...ادامه مطلب»

تقلای آلمان برای واردات داروی کرونا از کوبا ...
irna.ir ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ واردات-صادرات
تهران – ایرنا – آلمان خواستار دستیابی به داروی «این‌فرک» و وارد کردن آن از کوبا است که گفته می‌شود در چین برای درمان کرونا موثر واقع شده است. به گزارش...ادامه مطلب»

فرش قرمز مسئولین ایرانی در استقبال از کرونا! ...
click.ir ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ اخبار
رسانه کلیک – در حالی که کل جهان با تهدید شیوع ویروس کرونا همراه است؛ پرواز ایرلاین‌های مختلف ایران به چین همچنان برقرار است. در حالی که ویروس کرونا در...ادامه مطلب»

شناسایی 22 حساب شخصی از شبنم نعمت‌زاده/ متهمان باعث کمبود دارو در کشور...
eskannews.com ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ مردم
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات دختر وزیر سابق: شناسایی 22 حساب شخصی از شبنم نعمت‌زاده/ متهمان باعث کمبود دارو در کشور شده‌اند اولین جلسه رسیدگی به اتهام...ادامه مطلب»

دانشمند ایرانی در فرانسه ریزغربالگر آزمایشگاهی جدید اختراع کرد ...
fa.euronews.com ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ دانش
یک دانشمند ایرانی مقیم فرانسه موفق شد نمونه جدیدی از ریزغربالگر آزمایشگاهی بسازد. دکتر مسعود نظام‌آبادی که این پروژه را در جریان یک طرح پژوهشی در شرق ...ادامه مطلب»

چرا آمریکا از کانال مالی سوئیس برای ایران استقبال کرده است؟ ...
dw.com ۱۳۹۷/۰۹/۳۰ اقتصاد
سوئیس در پی ایجاد کانال مالی برای پرداخت‌ مواد غذایی و دارویی و وسائل پزشکی برای ایران است. این کانال هم‌زمان با تلاش اروپا برای راه‌اندازی سازوکار ما...ادامه مطلب»

اروپا خواستار معافیت از مجازا‌ت‌های مالی مربوط به برجام شد ...
dw.com ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ اخبار
وزیران امور خارجه و دارایی فرانسه، آلمان و بریتانیا با ارسال نامه‌ای خواستار معافیت شرکت‌های اروپایی‌ای که پس از توافق هسته‌ای در ایران فعالیت داشته‌ا...ادامه مطلب»

میلیاردر روس ۵۰۰ هزار دلار حق السکوت به هنرپیشه پورن، استورمی دانیلز ب...
dw.com ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ اخبار
اندکی پس از پیروزی ترامپ در انتخابات آمریکا، ۵۰۰ هزار دلار پول توسط یک میلیاردر روس به حساب وکیل شخصی ترامپ، مایکل کوهن واریز شده است. گویا پرداخت حق ...ادامه مطلب»

دانستنی های جالب درباره میوه های قرآنی ...
rahafun.com ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ اخبار
در قرآن از چند میوه نام برده شده است که انار، زیتون،‌ خرما،‌ انجیر و انگور از جمله ی آنها می باشند. این میوه ها از جنبه های زیادی برای ما فایده دارند ...ادامه مطلب»

اعطای مدرک افتخاری عضویت اولین ایرانی در آکادمی تلوم بولونا به وزیر ع...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ اخبار
دكتر محمد فرهادي، وزيرعلوم ، تحقیقات و فناوری در جريان سفر به كشور ايتاليا، ضمن بازديد از دانشگاه بولونيا و ملاقات با رئيس اين دانشگاه،در آكادمي علوم...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF