جستجو:کلیدواژه=دولت

پس لرزه تجمع تفریحی نوجوانان/ کافه‌های شیراز را فله‌ای بستند...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۸
«کافه‌های معروف را بسته‌اند. کافه‌هایی که پاتوق بود. یک روز ساعت ۲ آمدند و گفتند ۱۲ شب می‌آییم پلمب کنیم. آمدند کافه را بدون هیچ نامه و دلیلی بستند. ...ادامه مطلب»

نماینده مجلس: اختلاس ۷۳۰ میلیون دلاری در زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ اخبار
۱۳ میلیون تن نهاده‌ای که وارد کشور نشد / وزارت جهاد کشاورزی بدون اینکه نهاده‌ دامی وارد شده باشد، صریحا قید می‌کند که این نهاده وارد کشور شده است. نم...ادامه مطلب»

واشنگتن: ایرانیانی که کارت پایان خدمت از سپاه دارند، همچنان اجازه ورود...
asriran.com ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ سیاست
پس از بررسی‌ همه پیشینه های امنیتی مربوطه درباره این افراد و انجام مصاحبه، اگر محرز شده باشد که در گذشته، هیچ حمایت مادی و قصدی برای کمک به «سازمان ت...ادامه مطلب»

آماده باش در انگلیس | برای جنگ جهانی سوم آماده شوید ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ ارتش
فرمانده کل نیروهای مسلح انگلیس به نیروهای نظامی این کشور اعلام کرد که با توجه به درگیری ها در اوکراین، برای یک رویارویی تمام عیار در اروپا آماده شوند....ادامه مطلب»

گام بعدی مقتدی صدر پس از استعفای جمعی نمایندگان این جریان چیست؟ ...
tasnimnews.com ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ سیاست
اوضاع عراق با خروج جریان صدر از روند سیاسی بیش از پیش بغرنج شده است و در این میان همه منتظر هستند که گام بعدی صدر چیست به ویژه که مقتدی صدر نشستی طی ...ادامه مطلب»

این حساب‌های بانکی یارانه شما را قطع می‌کند | زمان اعلام نتایج اعتراض‌...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ اقتصاد
تشخیص دهک‌بندی‌ها آن هم به دست سامانه‌های دستگاه‌های مختلف نشان داده استفاده از حساب شخصی در تجارت، دهک‌بندی‌ها را تغییر می‌دهد. به گزارش همشهری آنلای...ادامه مطلب»

زمان اجرای طرح فروش کیلویی نان در کشور اعلام شد | قیمت نان تغییر می کن...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۱۹ اقتصاد
مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالای اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: طرح توزیع کیلویی نان در جلسه اخیر شورای آرد و نان مطرح شده و در حال بررسی است. این ط...ادامه مطلب»

سانحه قطار مشهد به یزد ...
parseed.ir ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ اخبار
سانحهٔ قطار مشهد به یزد صبح روز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ در نزدیکی ایستگاه مزینو در ۵۰ کیلومتری طبس رخ داد. علت این حادثه برخورد قطار با بیل مکانیکی بر سر راه و ...ادامه مطلب»

خاوری و ۳ فرزندش پس از اختلاس و فرار از ایران چه می‌کنند؟ | از ثروت «خ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ طبیعت
آنچه باعث شد تا نام خاوری دوباره سر زبان‌ها بیفتد، گزارش مجله «تایکون» درباره فعالیت‌های اقتصادی یکی از فرزندان او به نام اردوان است که از او با عنوان...ادامه مطلب»

تصاویر انتقال غیراستاندارد نفت ربوده‌ شده ایران به یک نفتکش در آب‌های ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ اخبار
در حالی چند هفته از راهزنی دریایی یونان در توقیف نفتکش حامل نفت ایران می‌گذرد که خبر می‌رسد محموله این نفتکش به‌صورت غیراستاندارد در حال انتقال به یک ...ادامه مطلب»


صفحه:...


EOF