جستجو:کلیدواژه=دیرالزور

زنی که شبکه برده داری جنسی داعش را هدایت می‌کرد، کیست؟ / «ام سیاف» بود...
entekhab.ir ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ ارتش
زنی که شبکه برده داری جنسی داعش را هدایت می‌کرد نقش مهمی در عملیات سازمان سیا برای دستگیری ابوبکر البغدادی، رهبر داعش، داشته است. نسرین اسد ابراهیم که...ادامه مطلب»

حمله موشکی به دو مرکز نظامی سوریه در حلب و حماه / ۹ موشک بالستیک شلیک...
entekhab.ir ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ ارتش
منابع خبری بامداد دوشنبه از شنیده شدن صدای انفجار پی در پی ناشی ازاصابت ۹ فروند موشک به چند مرکز نظامی در حومه حماه و حلب سوریه خبر دادند. به گزارش «...ادامه مطلب»

اعتراف جالب خبرنگار BBC پس از شلیک موشک‌های سپاه ...
seratnews.ir ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ارتش
صراط: خبرنگار BBC اعتراف کرد: آمریکا، جت سوری که مواضع داعش را بمباران می‌کرد، ساقط کرده است. نفیسه کوهنورد خبرنگار BBC در پست توئیتری نوشت: «آمریکا ج...ادامه مطلب»

حمایت قاطع مجلس از حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌ها ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ اخبار
نمایندگان با حمایت قاطع از حمله موشکی سپاه به مواضع تروریست‌های تکفیری در سوریه تاکید کردند که جمهوری اسلامی ایران هرگونه تجاوز و ناامنی را بی‌پاسخ نخ...ادامه مطلب»

بازتاب جهانی حمله‌ موشکی سپاه به داعش در رسانه‌های عربی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ اخبار
حمله موشکی ایران به پایگاه داعش در دیرالزور سوریه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های عربی داشت. به گزارش ایسنا، در پی دو اقدام تروریستی داعش در 17 خرداد در...ادامه مطلب»

بازتاب حمله موشکی ایران در رسانه‌های بین‌المللی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ اخبار
روزنامه‌ها و خبرگزاری‌های بزرگ دنیا از جمله «سی‌.ان‌.ان»، «گاردین»، «الجزیره»، «نیویورک تایمز»، «فاکس نیوز» و ... نسبت به حمله موشکی ایران به مقر ترور...ادامه مطلب»

حملات تروریستی داعش در تهران ...
fa.wikipedia.org ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ تاریخ
حملات ۱۳۹۶ تهران به حملات تروریستی داعش به ساختمان مجلس شورای اسلامی و حرم سید روح‌الله خمینی در ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ (۷ ژوئن ۲۰۱۷ میلادی) در تهران اشاره دار...ادامه مطلب»

روسیه: آمریکا با داعش همدست است...
entekhab.ir ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ارتش
وزارت خارجه روسیه، به شدت از حملات هوایی ائتلاف تحت رهبری آمریکا در سوریه انتقاد کرده و گفته به این «جمع‌بندی هولناک» رسیده که واشنگتن در حال تبانی با...ادامه مطلب»

نشست شورای امنیت پس از حمله به پایگاه نظامیان سوریه در «دیرالزور» ...
ilna.ir ۱۳۹۵/۰۷/۰۲ ارتش
ایلنا: شورای امنیت سازمان، در پی حمله جنگنده‌های ائتلاف تحت رهبری آمریکا به پایگاه نظامیان سوریه در دیرالزور نشستی اضطراری برگزار کرد. نشست شورای امن...ادامه مطلب»

خدمت آمریکایی‌ها به داعش در دیرالزور ناموفق بود...
fardanews.com ۱۳۹۵/۰۶/۲۹ ارتش
نیروهای ارتش سوریه تروریست های داعش را که در پی حمله جنگنده های آمریکایی بر «جبل الثرده» در اطراف فرودگاه نظامی «دیرالزور» سیطره یافته بودند، عقب راند...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF