جستجو:کلیدواژه=دینار

طلب ۵ میلیارد دلاری تهران در بانک مرکزی عراق! ...
baharnews.ir ۱۳۹۸/۱۱/۱۱ اقتصاد
گروه اقتصادی: در حالی که همزمان با افت فشار گاز صادراتی ایران به عراق، بغداد از آغاز رایزنی برای یافتن جایگزین گاز ایران خبر داده، تهران می‌گوید که طل...ادامه مطلب»

محبوبترین نام های ایرانی:قسمت اول - فاطمه - هستی...
haad.ir ۱۳۹۸/۰۶/۱۰ خ.ا.ب.
محبوبترین نام های ایرانی: طبق آمار اداره ثبت احوال ایران در طول ده سال گذشته (بین سالهای 1986-1996) اسامی زیر بیشترین طرفداران را در بین ایرانیان داشت...ادامه مطلب»

خر من، از کره‌گی دُم نداشت! ...
balatarin.com ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ سرگرمی
مردی خری دید که در گل گیرکرده بود و صاحب خر از بیرون كشیدن آن خسته شده بود. برای كمك كردن دُم خر را گرفت، وَ زور زد، دُم خر از جای كنده شد. فریاد از ...ادامه مطلب»

عراق می‌خواهد پول واردات گاز از ایران را با دینار بپردازد ...
dw.com ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ اقتصاد
در پی اجرایی شدن دور دوم تحریم‌های آمریکا علیه ایران، عراق تمایل خود را به پرداخت دینار در معاملات با ایران مطرح کرد. عربستان‌سعودی نیز با استقبال گرم...ادامه مطلب»

تولید و فروش ویژه انواع همیان سنتی ترمه...
artemisia.ir ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ بازرگانی
همیان ترمه, قیمت ترمه, قیمت همیان ترمه, قیمت پارچه ترمه, قیمت ترمه اصل تولید و فروش انواع همیان سنتی ترمه همیان ترمه از جمله محصولات محبوب آرتمیس می...ادامه مطلب»

افشای دلیل قتل قذافی در ایمیل‌های هیلاری کلینتون ...
10mehr.com ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ ارتش
۱۶ تیر ۱۳۹۶ ایمیل‌های هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه اسبق آمریکا که در پایان سال گذشته منتشر شدند از اسرار بیشتری پرده برمی‌دارند که در یکی از این ایم...ادامه مطلب»

به مناسبت ایام فاطمیه معادل امروزی مهریه حضرت فاطمه‌زهرا(س) چقدر است؟ ...
jahannews.com ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ تاریخ
طبق روایات اسلامی، مهریه حضرت زهرا(س) حداکثر ۵۰۰ درهم نقره بوده است. اما این میزان در حال حاضر برابر با چند سکه بهار آزادی است؟ به گزارش جهان نيوز به ...ادامه مطلب»

قائم مقام بانک مرکزی: تغییر واحد پول برای احترام به عرف جامعه است ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۱۸ اخبار
قائم مقام بانک مرکزی گفت: مصوبه اخیر هیات دولت درباره تغییر واحد پول از ریال به تومان در راستای احترام به عرف جامعه است و این موضوع ارتباطی با حذف صف...ادامه مطلب»

۱۰ ثروتمندترین و فقیرترین کشورهای دنیا ...
asretebar.com ۱۳۹۵/۰۷/۰۴ اقتصاد
عصر اعتبار- ۱۰ ثروتمندترین و فقیرترین کشورهای دنیا موضوع محوری این نوشتار را تشکیل می دهد. مجله‌ی “‘کلوبال فایننس” براساس داده‌­های بانک جهانی و صندوق...ادامه مطلب»

چهارشنبه ۲۴ شهریور | افزایش ارزش دلار و کاهش نرخ یورو و پوند بانکی ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۵/۰۶/۲۴ اقتصاد
بانک مرکزی چهارشنبه ۲۴ شهریورماه نرخ برابری ۳۹ ارز عمده را در برابر ریال اعلام کرد که بر اساس آن ارزش ۱۹ ارز از جمله دلار نسبت به دیروز افزایش و ۱۹ ار...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF