جستجو:کلیدواژه=دیوانه

آرتمیس: پلاک تکه ای شعر پارسی هرکسی یک دلبر جانانه دارد؛ من تو را...
indoors.ir ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ هنر
هرکسی یاری در این کاشانه دارد ؛ من تو را یک هدف از رفتن میخانه دارد؛ من تو را هرکه مستی می کند، یک دلبر نازک ادا در کنار ساغر و پیمانه دارد؛ من ...ادامه مطلب»

ریزش دلار : شاخص دلار امروز افت محسوسی را تجربه کرد....
fararu.com ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ اقتصاد
شاخص دلار که نرخ برابری آن در مقابل سبدی از ارزهای جهانی را اندازه می‌گیرد، در معاملات امروز با ریزش ۰.۹۵ درصدی نسبت به روز قبل و در سطح ۱۰۰.۵۲۵ واحد ...ادامه مطلب»

شاهکار جدید بی ام و: موتور ۶۰۰ اسب بخار پاور M...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ خودرو
تازه‌های تکنولوژی؛رونمایی از شاهکار جدید بی‌ام‌و بی ام و یک شاهکار جدید معرفی کرد: موتور ۶۰۰ اسب بخار پاور M http://danamotor.ir/media/Auto_BMW_Powe...ادامه مطلب»

همسر رومن پولانسکی دعوت آکادمی را نپذیرفت اعتراض به ظاهرسازی تحمل‌ناپذ...
filmnegah.com ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ سرگرمی
یکشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۸ امانوئل سنیه همسر رومن پولانسکی کارگردان نامدار سینما دعوت پیوستن به آکادمی اسکار را رد کرد. به گزارش فیلم نگاه و به نقل...ادامه مطلب»

اردشیر زاهدی خطاب به مایک پامپئو: ایران شکست ناپذیر است ...
news.gooya.com ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ سیاست
مقاله اردشیر زاهدی در روزنامه نیویورک تایمز ترجمه محمد سهیمی - خبرنامه گویا مقدمه مترجم از آغاز کارزار انتخاباتی آقای دانالد ترامپ در سال ۲۰۱۶، بخشی ا...ادامه مطلب»

تن من حراج ...
shahrvand-newspaper.ir ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ سلامت
پیمانکار تصادف‌های ساختگی در گفت‌و‌گو با «شهروند» از جزییات تکان‌دهنده این کسب و کار می‌گوید محمد باقرزاده| «دکتر قرص ترامادول ٢٠٠ را پودر کرد و داخل...ادامه مطلب»

سریال شهرزاد؛ مثلث تاریخ و عشق و آشتی با سریال ایرانی...
bbc.com ۱۳۹۵/۰۲/۲۵ سرگرمی
مریم زهدی بی‌بی‌سی اون گردنبنده هست همون که فرهاد داد به شهرزاد اسمش چی بود؟ مرغ آمین؟ همون. من از همون می خوام. شهرزاد این هفته رو دیدی؟ شهرزاد ا...ادامه مطلب»

کتایون شهابی در میان داوران بخش اصلی جشنواره کن ...
ghasedaknews.net ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ مردم
پس از چهره‌های مطرحی چون «امیر کاستاریکا»، «وونگ کاروای»، «ایزابل هوپر»، «تیم برتون»، «رابرت دنیرو»، «نانی مورتی»، «استیون اسپیلبرگ» و برادران «کوئن» ...ادامه مطلب»

کوروش، نمونه برجسته تجاوز تاریخ به اسطوره...
khabareno.com ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ تاریخ
کوروش، نمونه برجسته تجاوز تاریخ به اسطوره یکی از مهم ترین شاخص های تحلیل و جست و جو در مفهوم «هویت ایرانی» کاویدن تاریخ باستان است. این که در طول تار...ادامه مطلب»

شعر پارسی : باز باران، با ترانه، با گهر های فراوان ...
1host2u.com ۱۳۹۳/۰۶/۱۵ هنر
شعر پارسی از گلچین گیلانی : باز باران، با ترانه، با گهر های فراوان باز باران، با ترانه، با گهر های فراوان می خورد بر بام خانه. من به پشت شیشه تنها ایس...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF