جستجو:کلیدواژه=زائر

هزینه ویزای هر زائر اربعین۱۷۰ هزار تومان/ شرط پرداخت ارز مسافرتی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ اخبار
با حذف دلار از صدور ویزای اربعین، زائران می‌توانند به جای پرداخت دلار به عنوان هزینه ویزای خود معادل ریالی آن را پرداخت کنند. به گزارش ایسنا، بر اساس ...ادامه مطلب»

سرگردانی ۱۱۵ زائر ایرانی در نجف ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ اخبار
115زائر ایرانی هر کدام بین یک میلیون و ۱۰۰ هزار تا یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان داده‌اند تا برای زیارت به عتبات سفر کنند، اما سرگردانی و معطلی در عراق ن...ادامه مطلب»

بارگیری اقلام دارویی ایران برای حج آغاز شد 60 تن اقلام دارویی به عربس...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ اخبار
رییس مرکزپزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر در زمان بارگیری اقلام بارگیری داروهای ایران به تشریح جزییات فعالیت این سازمان برای حج امسال پرداخت. به گزارش...ادامه مطلب»

دکتر کوشکی: تضمین سلامت حجاج ایرانی چیست؟/ آیا می توان به قول حکومت بن...
jahannews.com ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ فرهنگ
جمعه ۹ تير ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۰ پرسش اساسی مردم ایران و زائرانی که با اعتماد به مسئولان بعثه و سازمان حج، در سال جاری قصد تشرف به حج را دارند از مقامات بعث...ادامه مطلب»

مدیر عتبات به ایسنا اعلام کرد هیچ زائر ایرانی در انفجار کربلا آسیب ند...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ اخبار
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اعلام کرد: هیچ زائری در انفجار انتحاری امروز (جمعه) در کربلا آسیب ندیده است. محسن نظافتی به ایسنا گفت: هفت صبح ر...ادامه مطلب»

افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج امسال/ اعزام از اول مرداد آ...
snn.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ فرهنگ
رئیس سازمان حج‌ و زیارت خبر داد افزایش ٣٥ درصدی سهمیه زائران ایرانی در حج امسال/ اعزام از اول مرداد آغاز می‌شود رئیس سازمان حج و زیارت با اعلام خبر ا...ادامه مطلب»

تصفیه خانه فاضلاب «خِین عرب» مشهد با حضور رییس جمهوری افتتاح شد ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۱۱ اخبار
تصفیه خانه فاضلاب خِین عرب مشهد با ظرفیت 83 هزار مترمکعب، روز پنجشنبه همزمان با آغاز ماه ربیع الاول با حضور رییس جمهوری افتتاح شد. به گزارش پایگاه اط...ادامه مطلب»

50 زائر ایرانی در انفجار عراق شهید شدند ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ اخبار
یک منبع مطلع در بغداد به نقل از پلیس استان حله اعلام کرد: تعداد ۵۰ تن از هموطنان ایرانی که از زائران مراسم اربعین حسینی بوده‌اند در انفجار حله عراق د...ادامه مطلب»

۶ حادثه که ۵ حادثه آن مربوط به زائرین کربلا است ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۸/۲۷ اخبار
۶ حادثه که ۵ حادثه آن مربوط به زائرین کربلا و استان ایلام بوده طی روز گذشته اتفاق افتاده است. ۶ حادثه که ۵ حادثه آن مربوط به زائرین کربلا و استان ایلا...ادامه مطلب»

زائر اربعین از مرگ نجات یافت ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۸/۲۵ اخبار
با تلاش یک ساعته کادر پزشکی جمعیت هلال احمر در مسیر نجف به کربلا، جوان 28 ساله‌ای که دچار برق گرفتگی و ایست قلبی - تنفسی شده بود، به زندگی باز گشت. ن...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF