جستجو:کلیدواژه=زخم معده

این ۸ خوراکی را نباید با معده خالی مصرف کرد ...
hamshahrionline.ir ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ تغذبه
​بعضی از مواد غذایی با این‌که بسیار برای بدن مفید هستند اما هیچ‌وقت نباید با معده خالی آن‌ها را مصرف کرد. ​به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خراسان، بع...ادامه مطلب»

مضرات چای سبز | آیا عوارض چای سبز خطرناکند؟ ...
simayesalamat.com ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ تغذبه
چای سبز یکی از مفیدترین نوشیدنی‌های کرۀ زمین است و محبوبیت فراوانی دارد. این چای برای اولین بار در کشور چین به‌عنوان یک گیاه دارویی مورد استفاده قرار ...ادامه مطلب»

همه خواص عرق های سنتی ...
salamat.life ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ سلامت
در طب سنتی ایران درمان بسیاری از بیماری های مزاجی و غیره با استفاده از عرق های گیاهی انجام شده است. پزشکان طب سنتی ایرانی از عرق گیاهی برای درمان بیما...ادامه مطلب»

راهکار طب سنتی برای از بین بردن چربی های بدن...
unique-web.ir ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ سلامت
یک متخصص طب سنتی گفت: در صورتی که افراد دمنوش بارهنگ و خاکشیر را به صورت منظم در رژیم غذایی خود مصرف کنند هرگز دچار اضافه وزن نمی شوند. محمدباقر مینای...ادامه مطلب»

عوارض خطرناک داروهای پرمصرف ایرانی ها ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۲/۱۶ سلامت
امروزه مصرف دارو بین مردم بسیار افزایش یافته است.آگاهی از عوارض جانبی این دارو ها برای تمام مصرف كنندگان ضروری است. عوارض داروهای فشار خون، دیابت، آلز...ادامه مطلب»

دانستنی هایی شگفت انگیز در مورد مصرف داروها ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ سلامت
هنکامی که یک دارو برچسب"همراه با غذا" دارد این مهم است که دستور عمل آن را دنبال کنید. آنها می توانند از یک سری فعل و انفعالات منفی مانند حالت تهوع و د...ادامه مطلب»

آشنایی با یک نوشیدنی سبز لاغر کننده ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۲۵ تغذبه
درمان با آب میوه‌ها و سبزی‌جات روز به روز جایگاه خود را در رژیم‌های لاغری باز می‌کند. این قبیل نوشیدنی‌ها علاوه بر دارا بودن خواص لاغری برای سلامت عمو...ادامه مطلب»

نقطه کور در پزشکی مدرن: تشخیص‌های اشتباه ...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ سلامت
یک گزارش جدید در آمریکا که خواستار تغییرات فوری در مراقبت‌های بهداشتی شده است، می‌گوید اغلب افراد در نقطه‌ای در طول زندگی‌هایشان دست‌کم یک‌بار تشخیص ا...ادامه مطلب»

نکاتی بسیار مهم در مورد سلامتی خانم ها ...
alamto.com ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ سلامت
امروزه جوانان وقت کمتری را به خوردن غذا صرف می کنند و فرصت بسیارمحدودی برای غذا خوردن دارند. به همین علت با عجله غذا مصرف می کنند و غذا را به خوبی نمی...ادامه مطلب»

شمشیر دولبه ای به نام دگزامتازون ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۶/۳۱ سلامت
دگزامتازون عوارض شایعی دارد كه باید در مواقعی كه نیاز به مصرف این دارو نیست اصراری به دریافت و تجویز آن نداشته باشیم. همه چیز درباره دگزامتازون اگر ش...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF