جستجو:کلیدواژه=ساسان

دوهزار هنرمند به ″وضعیت حاکم بر موسیقی ایران″ اعتراض کردند ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ هنر
در ایران نامه اعتراض‌آمیز هنرمندان موسیقی منتشر شده است. اهل موسیقی از "دخالت‌های امنیتی" در کار هنری انتقاد کرده‌اند. نامه را گروه بزرگی از هنرمندان ...ادامه مطلب»

حنجره "جنتلمن" در بلندگوی مدارس ...
asriran.com ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ سرگرمی
لغو کنسرتها، تحریم موسیقی زنده در برخی شهرها، دشمنی بی پایان صداوسیما با نمایش ساز و نوازندگی و ... همه و همه پیش از آنکه نوجوانان و جوانان ما را با ه...ادامه مطلب»

ماجرای فعال شدن سیم کارت آمریکایی در ایران ...
seemorgh.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۹ اینترنت-آی.تی
در پی انتشار برخی اخبار مبنی بر همکاری اپراتور ایرانی با یک اپراتور آمریکایی، معاون تجاری اپراتور رایتل گفت: این همکاری تنها در مورد سرویس رومینگ بین...ادامه مطلب»

همایش خودرو اینبار در پاییز شکوفه می زند ...
donyayekhodro.com ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ خودرو
چهارمین همایش بین المللی صنعت خودروی ایران با محور فروش و خدمات پس از فروش چند ماه زودتر از سال گذشته و اینبار در پاییز برگزار خواهد شد. به گزارش اخب...ادامه مطلب»

استقلال خوزستان قهرمان لیگ شد/ جام قهرمانی به سرزمین "زر" رسید ...
isna.ir ۱۳۹۵/۰۲/۲۵
نتایج پایانی هشت دیدار لیگ برتر در هفته سی‌ام استقلال خوزستان قهرمان لیگ شد/ جام قهرمانی به سرزمین "زر" رسید هشت دیدار هفته سی‌ام لیگ برتر فوتبال ایرا...ادامه مطلب»

مذاکره فولکس واگن با پنج خودروساز ایرانی ...
gemonline.tv ۱۳۹۵/۰۱/۱۱ خودرو
مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت از مذاکره فولکس واگن با پنج شرکت خودروساز ایرانی برای آغاز همکاری مشترک خبر داد. امیرحسین قناتی امروز ...ادامه مطلب»

23 کشور مهمان سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران ...
dolat.ir ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ خودرو
دبیرکل سومین همایش بین‌المللی صنعت خودرو ایران گفت: این همایش از مهمترین رویدادهای صنعتی ـ ‌بین‌المللی است و ایران میزبان 23 کشور جهان است. به گزارش...ادامه مطلب»

شرایط جدید برای مشارکت خودروسازان داخلی و خارجی ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۵ خودرو
قرار است دولت برای خودروسازان داخلی چارچوب‌هایی را تعیین کند که آنها در مذاکرات خود طبق آن پیش بروند. وزارت صنعت در حالی به دنبال چنین قانونی است که ط...ادامه مطلب»

تصویب دستورالعمل وام ۲۵ میلیونی خودرو ...
ion.ir ۱۳۹۴/۰۸/۱۵ اخبار
دستورالعمل اعطای وام خودرو تا سقف ۲۵ میلیون تومان و با نرخ سود ۱۶ درصد تصویب و مقرر شد این مصوبه تا پایان اردیبهشت ماه ۹۵ اعتبار داشته باشد. محمدرضا ن...ادامه مطلب»

چرا کودکم مننژیت گرفت؟ ...
salamatnews.com ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ سلامت
سلامت نیوز: تغذیه نشدن با شیر مادر و انجام ندادن واکسیناسیون در نوزادان و کودکان سالم از علل ابتلا به مننژیت است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنام...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF