جستجو:کلیدواژه=ساواک

داستان یک ترانه: آراز-آراز ...
radiozamaneh.com ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ تاریخ
یونس لیثی دریلو 23 December 2020 با لهجه استانبولی زمزمه می‌کند: «آراز- آراز، خان آراز؛ سلطان آراز، خان آراز». چندین ساعت بعد، وزیران خارجه و رئیس جمه...ادامه مطلب»

خلخالی در اعدام‌ها زیاده روی می‌کرد | اسامی برخی از اعدام‌شدگان به حکم...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۸/۱۲/۲۵ ارتش
خلخالی در اعدام‌ها زیاده روی می‌کرد | اسامی برخی از اعدام‌شدگان به حکم صادق خلخالی روایت مصطفی میرسلیم از روزهای نخست انقلاب خلخالی در اعدام‌ها زیاده...ادامه مطلب»

مطهری در یادداشتی، با آیت‌الله منتظری خوب رفتار نکردیم ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ سیاست
علی مطهری گفت: مرحوم آیت الله منتظری یک اصولگرای اصلاح‌طلب به معنی واقعی کلمه بود و حفظ اصول را بر حفظ مقام و ریاست و حکومت مقدم می داشت و اصلاح مستمر...ادامه مطلب»

آشنایی با رئیس جدید صداوسیما/ عبدالعلی علی عسگری کیست ...
mehrnews.com ۱۳۹۵/۰۲/۲۳ مردم
شناسهٔ خبر: 3656452 - چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴ هنر > رادیو و تلویزیون با انتصاب عبدالعلی علی عسگری رئیس جدید سازمان صدا وسیما حال انتظار می‌...ادامه مطلب»

حسین فردوست صمیمی ترین دوست شاه بود! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ تاریخ
با عزیمت محمدرضا شاه به سوییس برای تحصیل در کالج ، فردوست تنها همکلاسی بود که با او به طور رسمی اعزام شد و طی این سال‌ها همچنان صمیمی‌ترین یار محمدرضا...ادامه مطلب»

قتل محمدرضا کلاهی عامل انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در هلند ...
tarikhirani.ir ۱۳۹۴/۰۹/۲۴ تاریخ
از کلاهی قاتل تا معتمد مقتول تاریخ ایرانی: در سی‌وهشتمین سالگرد شهادت آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ نفر از مسئولان نظام در هفتم تیر ۱۳۶۰، اطلاعات جدیدی از...ادامه مطلب»

آیت الله مهدوی کنی دار فانی را وداع گفت...
hamshahrionline.ir ۱۳۹۳/۰۷/۲۹ مردم
آیت الله محمدرضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری درگذشت. به گزارش ایرنا، آیت الله مهدوی کنی، رییس مجلس خبرگان رهبری از روز چهاردهم خرداد 93 و پس از ش...ادامه مطلب»

معشوق فرح پهلوی چه کسی بود؟ ...
afkarnews.ir ۱۳۹۲/۱۲/۲۵ مردم
به گزارش افکارنیوز،‌ احمد‌علی مسعود انصاری پسر خاله فرح پهلوی بعد از ازدواج فرح با محمد رضا شاه به دربار نزدیک شد و حتی با شاه بعد از فرار از ایران و ...ادامه مطلب»

سهم هاشمی رفسنجانی از صادرات پسته چقدر است؟ ...
eghtesadeiranonline.com ۱۳۹۲/۱۱/۲۹ اقتصاد
اقتصاد ایران آنلاین: او سومین پسر یک خانواده روستایی است. پدرش پیشه کشاورزی دارد. اما بیل برنمی دارد که روی زمین ها کار کند. اهل کتاب و قرآن است، مثل ...ادامه مطلب»

از تاسیس وزارت امورخارجه در ایران تا توافق‌نامه ژنو ...
jamejamonline.ir ۱۳۹۲/۰۹/۱۱ تاریخ
از تاسیس وزارت امورخارجه در ایران تا توافق‌نامه ژنو دیپلماسی ایرانی 195 سال پیش، افزایش مناسبات سیاسی ایران با دولت‌های خارجی، فتحعلی شاه قاجار را ب...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF