جستجو:کلیدواژه=سهراب سپهری

شعر "زندگی" از سهراب سپهری ...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ هنر
شب آرامی بود می روم در ایوان، تا بپرسم از خود زندگی یعنی چه؟ مادرم سینی چایی در دست گل لبخندی چید، هدیه اش داد به من خواهرم تکه نانی آورد، آمد آنجا ل...ادامه مطلب»

گفتگوی ایسنا با «گادفری چشایر»؛ یک گفت‌وگوی خودمانی با یک آمریکایی سر...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ اخبار
«اگر یک چیز کلید سینمای کیارستمی باشد آن تلاش وی برای خلق سینمایی معادل ادبیات مدرن بود، آثار کیارستمی خاص خودش بود و سرشار از شاعرانگی بود.» به گزارش...ادامه مطلب»

شعر پارسی "زندگی" از سهراب سپهری ...
yjc.ir ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ هنر
شب آرامی بود می روم در ایوان، تا بپرسم از خود زندگی یعنی چه؟ مادرم سینی چایی در دست گل لبخندی چید، هدیه اش داد به من خواهرم تکه نانی آورد، آمد آنجا ل...ادامه مطلب»

پوران فرخزاد درگذشت ...
isna.ir ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ مردم
پوران فرخزاد ساعت هشت صبح امروز - پنجشنبه - بر اثر ایست قلبی دار فانی را وداع گفت. خبر درگذشت پوران فرخزاد در گفت‌وگوی خبرنگار ایسنا با دوست و همچنین ...ادامه مطلب»

نمایشگاهی در تکریم «بهمن محصص» ...
ilna.ir ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ هنر
مرتضی خسروی با بیان اینکه پس از تماشای اثری از بهمن محصص بسیار تحت تاثیر قرار گرفته؛ گفت: اثر «طبیعت بی‌جان» تا مدت‌ها مرا سیراب کرده بود و معتقدم مح...ادامه مطلب»

حراج 25 میلیاردی آثار هنری در تهران ...
fararu.com ۱۳۹۵/۰۳/۰۸ هنر
*** حراج آثار هنری تهران *** فرارو- پنجمین دوره حراج تهران در حالی برگزار شد که آثار سهراب سپهری با فروش 4 میلیارد و 550 میلیون تومان نزدیک به یک پنجم...ادامه مطلب»

وصیت نامه محمدعلی اینانلو! ...
seemorgh.com ۱۳۹۴/۱۰/۱۳ مردم
محمدعلی اینانلو از مرگ نمی‌ترسید؛ او یک بار دیگر 17 سال قبل هم مرده بود. توصیف محمد علی اینانلو از مرگ: «نه مطلقا از مرگ نمی‌ترسم، خیلی با آن آشنا هست...ادامه مطلب»

جام جم سیما | جوهره‌ای به نام مهرورزی...
sima.jamejamonline.ir ۱۳۹۴/۰۵/۰۲ سرگرمی
گاهی آدمی آن‌قدر سرشار از کینه و نفرت می‌شود که یادش می‌رود فرصت زندگی، فرصت بخشیدن و مجال انسان بودن کوتاه است. یادش می‌رود دنیا جایی برای زیستن ابد...ادامه مطلب»

شعرپارسی صداي پاي آب از سهراب سپهری ...
sohrabsepehri.com ۱۳۹۴/۰۳/۰۳ هنر
اهل كاشانم روزگارم بد نیست. تكه نانی دارم ، خرده هوشی، سر سوزن ذوقی. مادری دارم ، بهتر از برگ درخت. دوستانی ، بهتر از آب روان. و خدایی كه در این ...ادامه مطلب»

خانه دوست كجاست؟ شعر های سهراب سپهری...
niver.blogfa.com ۱۳۹۳/۱۱/۲۴ هنر
شعر پارسی «خانه دوست كجاست؟» در فلق بود كه پرسید سوار. آسمان مكثی كرد. رهگذر شاخه نوری كه به لب داشت به تاریكی شن ها بخشید و به انگشت نشان داد سپیدار...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF