جستجو:کلیدواژه=سوئدی

ایران یک میلیون دلار پول جاسازی‌شده ایران در جعبه ودکا در مسکو به سرق...
p.dw.com ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ اخبار
بنا بر گزارش‌ها حدود یک میلیون دلار از پولی که ایران برای خدمات کنسولی به وزارت خارجه روسیه پرداخت کرده، به سرقت رفته است. گفته می‌شود بخشی از این پول...ادامه مطلب»

روحانی: اشتباه پدافند سپاه باعث سقوط هواپیمای اوکراینی شد ...
p.dw.com ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ اخبار
حسن روحانی، رئیس جمهور ایران، اعلام کرد که اشتباه پدافند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی موجب سقوط هواپیمای اوکراینی و کشته شدن ۱۷۶ نفر شده است. ستاد کل ن...ادامه مطلب»

بانک جهانی کربن چگونه بانکی است؟ ...
dw.com ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ طبیعت
برخی از اقتصاددانان از تاسیس نهادی جدید (بانک جهانی کربن)، برای تسهیلِ هماهنگی‌های بین‌المللی مورد نیاز صحبت می‌کنند. این بانک که باید اقدامات بین‌الم...ادامه مطلب»

اعتصاب اقلیمی : اعتراض جهانی جوانان برای تغییرات اقلیمی؛۱۳۵۱راهپیمایی ...
1host2u.com ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ طبیعت
دو ماه بعد از نخستین اعتصاب عمومی جوانان برای تغییرات اقلیمی در ۱۵ مارس، بار دیگر جوانان در سراسر جهان روز جمعه به خیابان‌ها آمدند تا دومین اعتصاب جها...ادامه مطلب»

ظریف خطاب به بریتانیا: فورا به توقیف نفت‌کش حامل نفت ایران پایان دهید ...
fa.euronews.com ۱۳۹۸/۰۴/۱۷ اخبار
محمد جواد ظریف، از بریتانیا خواست که فورا به توقیف نفت‌کش حامل نفت ایران پایان دهد. یک ابرنفتکش که از ایران حرکت کرده بود، چهارم ژوئیه (۱۳ تیر) از سوی...ادامه مطلب»

به دلیل پژوهش روی ساعت بیولوژیک بدن نوبل پزشکی به 3 دانشمند آمریکایی ...
isna.ir ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ اخبار
جایزه نوبل پزشکی امسال به طور مشترک به سه آمریکایی تعلق گرفت. به گزارش ایسنا و به نقل از گاردین، این جایزه 825000 پوندی بین سه دانشمندان آمریکایی به ن...ادامه مطلب»

سازمان پژشکان سوئدی: فیلم امداد «کلاه‌سفیدها» در حادثه شیمیایی سوریه س...
sedayemardom.net ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ ارتش
طبق گزارش این سایت آمریکایی، سازمان حقوق بشری پزشکان سوئدی فاش کرد که پس از بررسی‌های دقیق در خصوص تصاویر کودکانِ کشته شده بر اثر استنشاق شیمیایی، مشخ...ادامه مطلب»

همه چیز درباره بارفیکس ...
asemanfitness.ir ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
بارفیکس (به انگلیسی: Horizontal bar) یکی از ابزارهای ورزش ژیمناستیک هنری است. این ابزار توسط ژیمناستیک‌ کاران بکار می‌رود. بارفیکس یک میله افقی است که...ادامه مطلب»

موارد مرتبط با تناسب اندام، بدنسازی و لوازم ورزشی – گروه ورزشی آسمان...
asemanfitness.ir ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ بازرگانی
ابزار تمرین , استپر , تجهیزات تمرین , تجهیزات تناسب اندام , تخته پیجش , تخته پیچ و تاب , تمرین , تناسب اندام زندگی , تی بار وزنه آزاد , حلقه ...ادامه مطلب»

در دیدار وزیر دارایی سوئد و نهاوندیان مطرح شد: افتتاح حساب براي بانك ...
dolat.ir ۱۳۹۵/۰۹/۲۰ اخبار
رئیس دفتر رئیس جمهوری در ادامه دیدارهایش با مقامات سوئد با ماگدالنا اندرسون وزیر دارایی سوئد دیدار و گفتگو کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت دکت...ادامه مطلب»


صفحه:


EOF